انتخاب نوع
۹۵.۰۰۰ تومان

ویژگی های گشت شهری دبی

نگاه اجمالی به تور

بسته ی تور گردشگری چهار ساعته ی شهر دوبی توسط تورهای راینا یکی از بهترین راه های سیاحت قسمت های تاریخی و مجلل دوبی است که اغلب به عنوان الماس خاورمیانه از آن یاد می شود. این تور، بازدید از موزه ی دوبی را شامل می شود که در قرن هجدهم در برج و باروی الفحد بنا شده است. در این موزه هنرها و آثار مصنوعی نمایش داده می شود که تاریخ باستانی و سبک زندگی اعراب سنتی را منعکس می کند. مسجد جمیرا یکی دیگر از مراکز مورد علاقه در این سفرنامه است که تصویر ایده آل از ترکیب های برجسته ی معماری اسلامی و معاصر را نمایش می دهد. برای دیدن قسمت پر زرق و برق دوبی، سفرنامه ی ما تور گردشگری به جاذبه های فوق العاده ی شهر را در بر می گیرد، از جمله : هتل برج العرب-تنها هتل هفت ستاره ی جهان که به خصوص برای شبیه سازی متمایز آن از کشتی بادبانی مشهور است- جزیره ی پالم-جزیره ی هلالی شکل ساخت بشر، هتل آتلانتیس و برج خلیفه- که ساختمان این برج در نوع خود در جهان بی نظیر است. همچنین جاذبه های دیدنی دوبی و بازدید از ساحل جمیرا، فرصتی استثنائی برای غوطه ور شدن در زیبایی طبیعی شهر را برای شما فراهم می کند.

این سفر با رانندگی در جاده ی شیخ زاید به پایان می رسد که آسمان خراش ها و مرکز خرید در یکی از مراکز خرید برجسته ی شهر در هر طرف آن صف کشیده اند. چه شما وسواس خرید داشته باشید و چه برای تماشای گوشه ای از جاذبه های شهر چشمگیر دوبی آمده باشید تور راینا این اطمینان را به شما می دهد که همه ی شرایط و نیازهای منحصر به فرد شما را برآورده نماید.

موارد گنجانده شده

سوار شدن از هتل

بازدید از موزه-که در قرن هجدهم بنا شده است-و نمایش و فرهنگ این منطقه را به تصویر می کشد

 

مسجد جمیرا-نمونه ی کمیاب از ترکیب معماری اسلامی و مدرن

 

ساحل جمیرا

 

برج العرب-هتلی شبیه به کشتی بادبانی که تنها هتل هفت ستاره ی جهان است

 

جزیره ی پالم-خوش منظرترین جزیره ی ساخت بشر بر روی زمین-یک پروژه شامل سواحل باورنکردنی، امکانات فوق العاده برای ورزش های آبی و اسکان در سطح جهانی به همراه گزینه های غذاخوری

 

هتل آتلانتیس- شاید قسمت میانی جزیره ی پالم باشد

 

فروشگاه امارات-با اسکی دوبی و مغازه ها، رستوران ها و کافه ها-بهترین ها را در خرید، غذاخوری و فعالیت های تفریحی فراهم می کند.

  

 

فروشگاه دوبی-علاوه بر گزینه های غذاخوری و خرید باور نکردنی، بازدیدکنندگان را با آکواریومی مسحور می کند که بزرگ ترین آکواریم جهان است

 

برج خلیفه- این سازه ی فلزی باشکوه به ارتفاع 829.8 متر، بلندترین ساختمان جهان است

پیاده شدن در هتل

شرایط

زمان برگزاری :  روزانه
مدت زمان :  ۴ ساعت
زمان شروع :  ۱۰ صبح
ترانسفر :  دارد
چاپ بلیط :  قابل قبول
اعلام کنسلی :  تا 72 ساعت قبل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *