رویداد های دبی

۱۸ الی ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ١٠:٠٠ الی ١٨:٠٠ رویداد رایگان

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی

از ۱۸ الی ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد.
نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی بزرگترین نمایشگاه تجاری برای محصولات زیبایی، مو، عطر و سلامتی در خاورمیانه است. در مقیاس جهانی تعداد کمی رویداد تجاری را می توان یافت که از نظر تاثیرگذاری و اعتبار با نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی در صنعت زیبایی قابل مقایسه باشد. این نمایشگاه هزاران بازدید کننده تجاری آینده نگر دارد که برای یافتن محصولات و خدماتی که شرکت کنندگان جهانی به آنها عرضه می کنند، در آن شرکت می کنند. درطی ١٩ سال متوالی و پرثمر از زمان آغاز این رویداد، نمایشگاه لوازم آرایشی دبی پیوسته تکامل یافته و به عنوان نماینده ای از صنایع زیبایی، مو، عطر و سلامتی برای منطقه وسیع خاور میانه، نقشی اساسی را در توسعه و رشد این صنعت ایفا کرده است. نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی، رویدادی حقیقتا بین المللی است که برای بازدید کنندگان تجاری تسهیلاتی را برای ملاقات با بیش از ١٣٠٠ شرکت به صورت رو در رو در طی سه روز فراهم می کند.

آدرس : مرکز تجارت جهانی دبی World Trade Center Dubai
۱۷ الی ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ١٠:٠٠ الی ١٨:٠٠ رویداد رایگان

نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی دبی

نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی دبی

از ۱۷ الی ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد.
نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی دبی بزرگترین رویداد سالانه صنایع فرودگاهی در جهان محسوب می شود که فراهم کننده جایگاه تجاری ایده آلی برای شرکت ها به منظور ارائه محصولات و خدمات فرودگاهی و صنایع مربوط به حمل و نقل هوایی بشمار می آید. نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی دبی جایگاهی ایده آل به منظور نمایش آخرین فن آوری ها و موضوعات آموزشی در مورد آخرین روند پیشرفت های این صنایع و نیز موقعیتی استثنایی برای ارتباطات مسقیم با تصمیم گیران کلیدی و کسب اطلاعات دست اول در مورد نزدیک به ١٠٠ میلیارد دلار برنامه و طرح گسترش و نوسازی فرودگاه های منطقه ای محسوب می شود. نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی دبی بستر تجاری بی نظیری برای شرکت های هدف ایجاد می نماید و جایگاهی است که در آن شرکت ها می توانند سهمی در حد خود از بازار پر سود توسعه فرودگاه در منطقه شورای همکاری خلیج فارس بدست آورند. انتظار می رود بیش از ٣٠٠ شرکت صنعتی پیشرفته بین المللی در نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی دبی حضور بهم رسانند، تا نمایشی شگرف از آخرین فن آوری ها، نوآوری ها و کالاهای خود را برای بیش از ٧٥٠٠ بازدید کننده این نمایشگاه ارائه نمایند.

اطلاعات بیشتر در theairportshow.com

مشاهده نقشه برگزار نمایشگاه (کلیک کنید)

آدرس : Za'abeel Halls 4 -6, DICEC
۰۴ الی ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ١٠:٠٠ الی ١٨:٠٠

نمایشگاه منسوجات دبی

نمایشگاه منسوجات دبی (ITF)

نمایشگاه منسوجات دبی (ITF) رویداد برتر منطقه در زمینه منسوجات و مد است. این نمایشگاه تجاری فضایی حرفه ای و مساعد برای صنعت نساجی و چرم فراهم می کند که منجر به تجارت و ایجاد ارتباطات می شود. نمایشگاه منسوجات دبی فرصت به نمایش گذاشتن محصولات تولید کنندگان و نمایندگان آنها را به با نفوذ ترین خریداران و طراحان در صحنه مد امارات متحده عربی فراهم می کند. این رویداد منحصر به فرد استودیوهای طراحی چاپ پیشرو جهان را به خود جلب خواهد کرد و به خریداران، توزیع کنندگان و طراحان فرصت مشاهده طیف وسیعی از پارچه های کارخانه های معتبر را می دهد. نمایشگاه منسوجات دبی برای پاسخ به نیاز وجود یک نمایشگاه تجاری با کیفیت در زمینه پارچه و مد در امارات متحده عربی ایجاد شده است. در نظر داشته باشید که در آینده ای نزدیک امارات متحده عربی به مرکز پیشرو منسوجات و پوشاک عالی برای صادرات در جهان تبدیل خواهد شد.

آدرس : مرکز تجارت جهانی دبی World Trade Center Dubai
۰۲ الی ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۰۰ الی ۱۸:۰۰ رویداد رایگان

نمایشگاه بازار سفر کشورهای عربی

نمایشگاه بازار سفر کشورهای عربی (ATM)

نمایشگاه بازار سفر کشورهای عربی (ATM) نمایشگاهی گسترده برای شناسایی بازار سفر درکشورهای عربی است که از ۲۱ الی ۲۴ آوریل (۰۲ الی ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷) در دبی برگزار می شود . این نمایشگاه فرصتی است تا آژانس های گردشگری خود را معرفی نمایند و شما بتوانید بازاری وسیع تر در صنعت گردشگری بدست آورید.امروزه سفر جزیی از زندگی بشر است و بدون تردید در این بازار می توان تجارت خود را توسعه داد و زمینه ای مساعد برای کسب و کار ایجاد نمود.در این نمایشگاه بیش از ٢٨٠٠ غرفه دار وجود دارد که محصولات  و خدمات خود را به نمایش می گذارند و شما با بهترین افراد در این حوزه از سراسر جهان آشنا شده و تعامل تجاری خواهید داشت.در این نمایشگاه فرصت تجاری به صورت آنلاین نیز وجود دارد و شما می توانید در این نمایشگاه تجارت خود را به صورت ایمیل مارکتینگ ،شبکه های اجتماعی و انجمن ها تبلیغ نمایید و توسعه دهید.

آدرس : مرکز تجارت جهانی دبی World Trade Center Dubai