انتخاب نوع
239000 تومان

ویژگی های پیاده روی و قایق سواری فواره و دریاچه

این برنامه حدود ساعت 6 غروب آغاز می شود و هر سی دقیقه اجرای نور، صدا و آب دارد. زیبایی رقص آب در برابر موسیقی های روح انگیز عربی یا موسیقی جهان چیزی است که شما را هیپنوتیزم می کند.

اطلاعات

زمان برگزاری :  روزانه
زمان شروع :  ۱۷:۴۵ الی ۲۳:۳۰
مدت زمان :  ۳۰ دقیقه

توضیحات تکمیلی پیاده روی و قایق سواری فواره و دریاچه

برنامه ی اجمالی تور

دوبی خانه ی شگفتی های متعدد است و برنامه ی آب نمای دوبی یکی از آنها است. این جاذبه درست خارج از فروشگاه دوبی واقع شده است و یکی از بزرگ ترین آب نماهای جهان است.
برنامه ی آب نمای دوبی برای همه آزاد است و شما می توانید هر چند بار که می خواهید آن را تماشا کنید. با این حال اگر می خواهید آن را از نزدیک ببینید این شانس را به شما می دهیم که با سواری دریاچه آن را ببینید.
آب نمای دوبی بخشی از دریاچه ی برج است و با این بسته ی تور می توانید سوار قایق شده و برنامه ی فوق العاده ی آن را ببینید. نور، صدا و حرکت آب قطعاً یکی از بهترین خاطرات شما از تور دوبی خواهد شد. اگر به این تور علاقه مند هستید می توانید با ما تماس بگیرید تا ما بلیط سواری دریاچه را برای شما ساماندهی کنیم.
اگر شما وسیله برای سفر به آب نما را ندارید می توانیم آن را نیز برای شما ترتیب دهیم.همه ی کاری که شما باید انجام دهید این است که زمان رزرو بلیط، این نکته را ذکر کنید. نماینده ی تور ما شما را از هتل سوار کرده و بعد از برنامه شما را در هتل پیاده می کند.
نمایش آب نمای دوبی و سواری دریاچه چیزهایی هستند که نباید آنها را از دست دهید. پس همین امروز بلیط خود را رزرو کنید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *