انتخاب نوع
۱۱۰.۰۰۰ تومان

ویژگی های Rajmahal

اطلاعات

آدرس :  Sheikh Zayed Rd,Opp Palm Jebel Ali
زمان برگزاری :  همه روزه
زمان شروع :  ساعت ۱۸:۰۰
مدت زمان :  ۲ ساعت
ترانسفر :  ندارد
چاپ بلیط :  الزامی
اعلام کنسلی :  ندارد

توضیحات تکمیلی Rajmahal

مروری بر فعالیت های تور

در اولین نمایش بالیوود خاورمیانه-جان ِ جیگر- با بلیط های انحصاری از تورهای راینا بچرخید ! این برنامه به طور خیره(هیپنوتیزم) کننده ای در تئاتر راج محل، جواهر پارک های بالیوود دوبی، اجرا می شود. این تئاتر به سبک معماری امپراتوری هند ساخته شده و می تواند تا 800 نفر تماشاچی را جای دهد و در منطقه ی سلطنتی پارک پلازا واقع شده است که تشعشع نوری و شکوه دوران مغول را نشان می دهد.

جانِ جیگر یک جشنواره ی موزیکال فریبنده با دو برادر، به نام های جان و جیگر، به عنوان شخصیت های اصلی است. این نمایش 120 دقیقه ای، از طریق شهر سلطنتی عشق آباد و با نمایش شگفت انگیز داستان خوبی و بدی، شما را به یک سفر فوق العاده هدایت می کند. با ارتباط با محدودیت خصوصی بین المللی ویز کرفت(Wizcraft International Private Limited)، این نمایش، همه ی عناصری را القا می کند که سبب می شود بازی، درام و سبک عاشقانه و موسیقی نفس گیر و رقص رنگ ها جوهره ی کار باشد.

بنابراین، با رزرو در تئاتر راج محل، روح و شعبده ی بالیوود را با تورهای راینا تجربه و احساس کنید. ای برنامه نه تنها به شما اجازه می دهد که در عظمت بی نظیر این محل غوطه ور شوید بلکه اجراهای برجسته ی با استعدادترین بازیگران، آکروبات ها، خوانندگان و رقصنده های هندی را می بینید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.