بالیوود

۱۳ آذر ۱۴۰۰ نوشته شده توسط مهدی فرهادی مناسب کودکان

پارک ها و استراحتگاه های دبی

ما بلیت های ورودی پارک ها و اقامتگاه های گوناگونی را در دبی ارائه می کنیم تا شما تعطیلاتی بسیار سرگرم کننده و پرماجرا را در دبی تجربه کنید.
شما می توانید بلیت های ۱ روزه و یا چند روزه ما را که هر کدام از آنها گزینه های قابل تغییر مختلفی را، ارائه می دهند را انتخاب کنید.
پارک ها و باغ دبی به عنوان اولین مجتمع اقامتی در منطقه دارای ۳ پارک موضوعی، یک پارک آبی و یک مجتمع خانوادگی با تم جزایر پولینزی است که در کنار دیگر جاذبه ها در ۱۶ میلیون فوت مربع قرار گرفته است.
پارک بالیوود از دیگر پارک های موضوعی این منطقه است.
علاقه مندان به فیلم های بالیوودی و کسانی که به فرهنگ و سنت های هند علاقه دارند از پارک موضوعی این مجتمع تحت عنوان پارک های بالیوود دبی لذت خواهند برد.
آنچه این پارک را منحصر به فرد می کند ترکیب عالی سواری ها و جاذبه های آن مبنی بر شخصیت ها و کلاسیک های معروف بالیوود است که با حجم زیادی از ماجراجویی، تفریح، رومنس و موسیقی غنی شده است.
یکی از جاذبه های اصلی این مجتمع تاج محل است که دارای یک تئاتر به سبک برادوی با ۸۵۰ صندلی است و نمایش های روزانه ی بالیوود را به اجرا می گذارد.

بالیوود

با وجود سواری های هیجان انگیز، نمایش های زنده ی متنوع و گزینه های قابل توجه برای خرید و صرف غذا که همگی برپایه ی فیلم های فانتزی هندی ساخته شده اند، شما قطعا گزینه های سرگرمی جالبی در پارک های بالیوود دبی برای تجربه به همراه خانواده ی خود خواهید داشت.
ما برای شما یک سفر هیجان انگیز به همراه دسترسی به سواری ها و جاذبه ها در ۵ مرکز پارک های بالیوود دبی را ترتیب می دهیم. این پارک اولین و شگفت انگیز ترین پارک جهان با تم بالیوود است.
در حالی که بلوار بالیوود از شما برای تجربه ی مجموعه ی هیجان انگیزی از نمایش های زنده ی خود و گزینه های عالی غذا خوری و خرید خود استقبال می کند، بمبئی چوک به شما این امکان را می دهد که در زندگی بی نظیر شهر پویای بمبئی لذت ببرید.
در کاخ پادشاهی، جادوی سحرآمیز فیلم های هندی را با جاذبه ی نمایش اغراق آمیز موزیکال به نام جان جگر تجربه کنید.
از سوی دیگر، دره ی روستایی یک صحنه ی روستایی هندی را به زیبایی بازسازی کرده است.
برخی از جاذبه های برجسته ی این پارک ها برای بازدید عبارتند از لگان: کارنوال شادی کریکت شهر چمپنر، شعله: شکار گابر سینگ، و دبنگ: نمایش دیدنی بدل کاری.
استودیوهای فیلم بالیوود شامل سالن قهرمانان که پنجمین بخش پارک است، به اندازه ی سایر بخش ها آن قابل توجه و تعاملی است.
علاوه بر رنجمانچ (محل برگزاری نمایشگاه روستایی و اجرای رقص) این بخش دارای چندین سواری 4D شامل RA می شود.

جانِ جیگر یک جشنواره ی موزیکال فریبنده با دو برادر، به نام های جان و جیگر، به عنوان شخصیت های اصلی است.
این نمایش ۱۲۰ دقیقه ای، از طریق شهر سلطنتی عشق آباد و با نمایش شگفت انگیز داستان خوبی و بدی، شما را به یک سفر فوق العاده هدایت می کند.

با رزرو در تئاتر تاج محل، روح و شعبده ی بالیوود را تجربه و احساس کنید.
این برنامه شما را در عظمت بی نظیر این محل غوطه ور می کند و اجراهای برجسته ی با استعدادترین بازیگران، آکروبات ها، خوانندگان و رقصنده های هندی را می بینید.

ریور لند

امتیاز دهید!
کل: 7 میانگین: 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

namad