اجاره خودرو در دبی

اجاره خودرو در دبی
برای رزرو
دپازیت را انتخاب کنید

اجاره خودرو در دبی

یکی از موارد پر هزینه در سفر به دبی هزینه های حمل و نقل است. استفاده از تاکسی، اتوبوس های شهری و مترو علاوه بر هزینه ی بالا، باعث اتلاف زمان می شود. اجاره خودرو در دبی مزایای زیادی دارد که از جمله ی آن ها عدم اتلاف زمان و کاهش هزینه ها به میزان قابل توجه و همچنین عدم نیاز به شناخت دقیق شهر و سیستم های حمل و نقل است. به همین منظور ما طیف وسیعی از ماشین های لوکس تا اقتصادی را جهت رنت برای شما فراهم کرده ایم تا با خیال راحت در شهر زیبای دبی گشت و گذار کنید.
سوالات متداول اجاره خودرو در دبی

بیایید باهم هزینه حمل و نقل عمومی را با قیمت رنت ماشین در دبی مقایسه کنیم!! شاید فکر کنید حمل و نقل با مترو، اتوبوس های شهری و یا تاکسی به صرفه و معقول باشد. و یا شاید اگر از روی نقشه نگاه کنید فکر کنید از ایستگاه مترو پیاده تا مقصد مورد نظر راهی نباشد. با نگاه به جداول زیر این موضوع را بهتر درک می کنیم
هزینه تاکسی بر اساس نرخ uber و Careem به درهم
مسیر پیاده روی از نزدیکترین ایستگاه های مترو به مراکز تفریحی - توریستی
بر دبی دبی مال البرشا جمیرا پالم دبی مارینا ابوظبی
دیره ۳۵ ۵۰ ۷۵ ۱۰۰ ۹۵ ۳۵۰
بر دبی - ۳۰ ۶۰ ۹۰ ۷۵ ۳۵۰
دبی مال ۳۰ - ۵۰ ۷۵ ۷۰ ۳۵۰
البرشا ۶۰ ۵۰ - ۳۵ ۳۵ ۳۵۰
دبی مارینا ۷۵ ۷۰ ۳۵ ۴۰ - ۳۵۰
مسیر پیاده روی از نزدیکترین ایستگاه های مترو به مراکز تفریحی - توریستی
نام مکان نزدیکترین ایستگاه مترو فاصله(کیلومتر) زمان پیاده روی
وایلد وادی امارات مال ۲.۴ ۲۸ دقیقه
پارک آبی آتلانتیس ترام ۱۰ ۵۰ دقیقه
دبی مال مترو برج خلیفه ۰.۷۵ ۱۰ دقیقه
امارات مال مترو امارات مال ۰.۶ ۷ دقیقه
اوتلت مال برجمان ۳۰ -

  • تصوير پاسپورت
  • تصویر گواهینامه بین المللی

در صورت داشتن اقامت امارات اجازه رانندگی با گواهینامه بین المللی را ندارید

گواهینامه بین‌المللی رانندگی ( IDP = International Driving Permit ) سندی به شکل کارت یا دفترچه و یا ترکیبی از این دو است که دارای اعتبار یک یا سه ساله می باشد و توسط مراجع ذی صلاح کشورهای مختلف صادر می گردد. به موجب این مدرک، شخص دارنده، حق رانندگی با وسایل نقلیه موتوری را در کشوری غیر از وطنش، پیدا می کند و می تواند با وسیله ی نقلیه خود سفر کند. اين گواهينامه علاوه بر زبان فارسي به ۷ زبان بين‌المللي از جمله انگليسي، فرانسوي، روسي، عربي، آلماني، اسپانیایی و چینی نیز ترجمه می گردد و قابلیت استفاده در بسیاری از کشورهای جهان را دارد. گواهینامه رانندگی بین‌المللی نمی تواند نقش یک گواهینامه رانندگی را در کشور محل سکونتتان ایفا کند و تنها زمانی می توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید که گواهینامه رانندگی ملی را دریافت کرده باشید. به عبارت دیگر این سند بین المللی تنها زمانی معتبر است که همراه با اصل گواهینامه صادره از کشور مرجع باشد.

مدارک لازم برای دریافت گواهینامه رانندگی بین المللی:

 1. اصل گواهینامه رانندگی معتبر جمهوری اسلامی ایران با اعتبار حداقل یک ماه و سه روز، برای گواهینامه بین المللی رانندگی یک ساله و اعتبار حداقل سه سال برای دریافت گواهینامه رانندگی بین المللی سه ساله
 2. یک قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ (با حجاب اسلامی برای بانوان)
 3. گواهینامه بین المللی قبلی (در صورت معتبر بودن)
 4. اصل یا تصویر صفحه اول گذرنامه
 5. تکمیل فرم درخواست
 6. مبلغ ۴۳۰.۰۰۰ تومان بابت هر جلد گواهینامه رانندگی بین‌المللی یک ساله
 7. مبلغ ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان بابت هر جلد گواهینامه رانندگی بین‌المللی سه ساله

روش های دریافت گواهینامه رانندگی بین المللی:

۱- مراجعه به مراکز اصلی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران(تحویل فوری یک روزه)
۲-مراجعه به یکی از نمایندگی های کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران در سراسر کشور
( فهرست نماینگی های صدور اسناد )
۳-از طریق اینترنت
برای ثبت درخواست صدور گواهینامه رانندگی بین‌المللی در داخل کشور به صورت اینترنتی، اینجا کلیک کنید. در این روش، فقط گواهینامه رانندگی بین المللی یک ساله قابل دریافت است و در لحظه ثبت درخواست، باید حداقل یک ماه و ده روز از اعتبار گواهینامه رانندگی ملی باقی مانده باشد. ظرف مدت یک هفته پس از ارسال مدارک توسط پست به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، می توانید گواهینامه ی خود را دریافت کنید.

مبلغ دپازیت (ودیعه) بابت جرایم احتمالی می باشد.


ودیعه گروه A و B مبلغ ۱۵۰۰ درهم
ودیعه گروه C مبلغ ۲۰۰۰ درهم
ودیعه گروه VIP مبلغ ۲۵۰۰ درهم
امکان پرداخت مبالغ فوق بصورت ریالی نیز مقدور می باشد
این مبالغ در صورت نداشتن جریمه یا مانده حساب ۲۵ روز کاری پس از تحویل خودرو به شرکت به حساب موجر خودرو واریز خواهد شد.

در صورتی که تمایل به پرداخت ودیعه به صورت درهمی دارید


مبلغ ودیعه پس از کسر جریمه یا بدهی به اضافه ۴۰ درهم سرویس شارژ و کسر ۳۰ درهم کارمزد (صرافی) طبق نرخ روز تسویه به حساب ریالی متقاضی در ایران واریز خواهد شد.
مبلغ دو میلیون تومان جهت رزرو خودرو از طریق سایت پرداخت کنید و مبلغ ودیعه به صورت نقدی هنگام تحویل خودرو دریافت خواهد شد.
(مبلغ رزرو پس از دریافت خودرو به حساب متقاضی عودت خواهد شد)

درصورتی که ودیعه را به صورت ریالی پرداخت می کنید


ودیعه ریالی با توجه به نوسانات نرخ ارز کمی بیشتر از معادل درهمی دریافت می گردد و در صورت داشتن جریمه طبق نرخ روز و کارمزد از مبلغ ریالی کسر خواهد شد.
در صورتی که ودیعه را ریالی پرداخت می کنید نیاز به پرداخت هزینه رزرو نمی باشد
در صورت رزرو خودرو و عدم تحویل معادل ۲ روز هزینه اجاره خودرو دریافت می گردد

هزینه های جانبی رنت ماشین در دبی

 • هزینه ی اجاره ی صندلی کودک (برای کودکان زیر ۴ سال اجباری است) روزانه ۳۰ درهم است.
 • اجاره GPS یا مسیریاب در صورت درخواست به ازای هر شب ۲۰ درهم است.
 • در صورت درخواست راننده و مترجم (فارسي به انگليسي – براي امور تجاري – سفارت ها) دستمزد روزانه ۴۵۰ درهم (راننده و مترجم) است.
 • به ازاي هر نفر راننده ی اضافه داراي گواهينامه ی بين المللي روزانه ٢٠ تا ۳۰ درهم بابت بيمه دريافت مي شود.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل در تحویل خودروی انتخابی، خودروی مشابه از نظر ویژگی های ظاهری و قیمتی تحویل داده می شود.
 • محدودیت رانندگی بصورت میانگین روزانه ۲۰۰ کیلومتر می باشد (بطور مثال ۵ روز ۱۰۰۰ کلیومتر) و هر کیلومتر مازاد برای خودروهای اکونومی ۱ درهم، خودروهای گروه B و C هر کیلومتر 2 درهم و خودروهای لوکس هر کیلومتر 3 درهم هزینه دارد

تحویل خودرو در محل شما

 • تحویل خودرو و عودت در هتل یا فرودگاه بیش از دو روز رایگان می باشد
 • هزینه تحویل و عودت خودرو در هتل یا فرودگاه کمتر از دو روز هر طرف ۵۰ درهم هزینه دارد
 • هزینه پارکینگ برای تحویل در فرودگاه دبی حدود 30 درهم می باشد

اجاره ی خودرو به همراه راننده

 • راننده برای ٨ تا ٩ ساعت در روز در خدمت شما خواهد بود برای استعلام هزینه با ما در ارتباط باشید.

بیمه ی خوردو

 • بیمه کامل – فول اینشورنس که هزینه جانبی ندارد.

مالیات و بیمه

 • مالیت و بیمه رایگان می باشد.

در بيشتر نواحی دبی پارکينگ تعبیه شده است و مردم به ندرت در گرمای شدید تابستان فاصله زيادی را طی می نمایند. تمام مناطق در دبی شامل ۳ دسته بندی اصلی تجاری، غیر تجاری و منطقه مخصوص می باشد. شما می توانید به راحتی بدون احتیاج به رجیستر کردن از این سرویس استفاده کنید، کافیست بعد از پارک کردن ماشین خود پیامی برای ۷۲۷۵ بفرستید، سپس پیامی حاوی اطلاعات پارکینگ برای شما ارسال خواهد شد.

منطقه تجاری

 1. منطقه A شامل تمام پارکینگ های اطراف جاده که در منطقه تجاری می باشد. کارت پارکینگ های نوع A تا زمان انقضا کارت خود می توانند از تمام پارکینگ های نوع B،C و D استفاده کنند. هزینه پارکینگ: مبلغ ۴ درهم برای هر ساعت، ۸ درهم برای ۲ ساعت، ۱۲ درهم برای ۳ ساعت، ۱۶ درهم برای ۴ ساعت و همچنین مبلغ ۲ درهم برای نیم ساعت زمان : ۸ صبح الی ۱۰ شب
 2. منطقه B شامل تمام پارکینگ ها که در منطقه تجاری می باشد. کارت پارکینگ های نوع B تا زمان انقضا کارت خود می توانند از تمام پارینگ های نوع C و D استفاده کنند. هزینه پارکینگ: مبلغ ۳ درهم برای هر ساعت، ۶ درهم برای ۲ ساعت، ۸ درهم برای ۳ ساعت، ۱۲ درهم برای ۴ ساعت، ۱۵ درهم برای ۵ ساعت و ۲۰ درهم برای یک روز زمان : ۸ صبح الی ۱۰ شب

منطقه غیر تجاری

 1. منطقه C شامل تمام پارکینگ های اطراف جاده در منطقه غیر تجاری و هم چنین تابلوهایی برای مشخص کردن این منطقه تعبیه شده است. هزینه پارکینگ: مبلغ ۲ درهم برای یک ساعت، ۵ درهم برای ۲ ساعت، ۸ درهم برای ۳ ساعت و ۱۱ درهم برای ۴ ساعت زمان: ۸ صبح الی ۱۰ شب
 2. منطقه D شامل تمام پارکینگ های اطراف جاده در منطقه غیر تجاری و هم چنین تابلوهایی برای مشخص کردن این منطقه تعبیه شده است. هزینه پارکینگ: مبلغ ۲ درهم برای یک ساعت، ۵ درهم برای ۲ ساعت، ۸ درهم برای ۳ ساعت و ۱۰ درهم برای ۱ روز زمان: ۸ صبح الی ۱۰ شب

منطقه مخصوص

 1. منطقه E شامل پارکینگ های مخصوص Deira Fish Market می باشد. که هم اکنون به نام Waterfront Market می باشد که پارکینگ های زیر زمین آن رایگان و پارکینگ های عمومی آن پولی می باشد.
 2. منطقه G شامل پارکینگ ها در Downtown Dubai زمان: ۸ صبح الی ۱۰ شب
با توجه به تابلو پارکینگ و مدت زمان مورد نظر و توضیحات فوق به مقدار مورد نظر سکه داخل دستگاه بیندازید، سپس دکمه OK را بزنید. برگه دریافتی را روی داشبورد زیر شیشه ماشین قرار دهید، بطوری که قابل رویت باشد.

پارکینگ مراکز تفریحی

پارکینگ دبی مال

پارکینگ دبی مال با داشتن ۱۴۰۰ فضای خالی، دارای دو نوع پارکینگ متفاوت می باشد.
 • پارکینگ عمومی آن رایگان می باشد.
 • پارکینگ ویژه ۱۰۰ درهم
 • هزینه خدمات پارک خوردو توسط پارکبان ۵۰ درهم(اختیاری)

پارکینگ امارت مال

 • پارکینگ عمومی برای ۴ ساعت اول رایگان می باشد
 • هزینه خدمات پارک خوردو توسط پارکبان ۵۰ درهم(اختیاری)

پارکینگ ابن بطوطه

این مرکز خرید دارای پارکینگ با ظرفیت بسیار بالا و رایگان می باشد.

پارکینگ سیتی سنتر دیره

۳ ساعت اول این مرکز خرید رایگان می باشد و به ازای هر ساعت که به آن اضافه خواهد شد ۲۰ درهم به آن اضافه خواهد شد. همچنین در تعطیلات و جمعه ها از ساعت ۶ صبح الی ۲ شب رایگان می باشد.

پارکینگ اوت لت مال

پارکینگ های این مرکز خرید رایگان می باشند.

پارکینگ وایلد وادی

پارکینگ این پارک آبی رایگان می باشند.

کارت پارکینگ

پارکینگ های کنار جاده: ۱۴۰۰ درهم برای سه ماه، ۲۵۰۰ درهم برای ۶ ماه و ۴۵۰۰ درهم برای یک سال پارکینگ های داخل شهر: ۷۰۰ درهم برای سه ماه، ۱۳۰۰ درهم برای ۶ ماه و ۲۵۰۰ درهم برای یک سال نکته : نول کارت ها، کارت های هوشمندی هستند که می توانید از آن برای انواع وسایل نقلیه از قبیل مترو، اتوبوس، اتوبوس آبی، ترام در دبی استفاده کنید. همچنین برای پرداخت هزینه پارکینگ ها نیز استفاده می شود.

پارکینگ زنان در دبی

شهرداری دبی تعدادی از پارکینگ های عمومی در سطح شهر دبی را به زنان اختصاص داد. براساس گزارش رسانه های امارات، پارکینگ زنان در دبی با رنگ‌ های مخصوص و علامت گذاری شده هستند که فقط باید زنان خودرو خود را پارک کنند در غیر اینصورت افراد خاطی جریمه خواهند شد. همچینین اپلیکیشن Dubai Parking به رانندگان برای ارسال درخواست پارکینگ، یافتن نزدیک ترین منطقه برای پارکینگ، برنامه ریزی ساعتی برای پارکینگ و … کمک می کند. برای دانلود این اپلیکیش از گوگل استور، به این لینک مراجعه کنید.

قوانین کلی رانندگی در دبی

 • سن قانونی رانندگی در دبی از ۱۸ به بالاست و همچون دیگر نقاط گواهینامه بین المللی رانندگی و یا گواهینامه از کشور مورد تایید از الزامات رانندگی محسوب می شود. علاوه بر این، دارا بودن مدرک بیمه وسیله نقلیه نیز حائز اهمیت است.
 • برای اجاره خودرو سن زیر ۲۳ سال شامل پوشش بیمه نمی شود و برای استفاده از آن باید تعهد بدهید.
 • تمامی خودرو ها در دبی در سمت راست خیابان حرکت می کنند.
 • نشستن کودکان زیر ۱۰ سال در صندلی جلو ممنوع است. علاوه بر این کودکان زیر ۴ سال می بایست حتما در صندلی مخصوص کودک بنشینند و جريمه تخلف از این قانون، ۴۰۰ درهم می باشد.
 • بستن کمربند ایمنی برای همه الزامی می باشد و دریافت تماس تلفن همراه تنها می بایست توسط بلوتوث خودرو صورت گیرد.
 • چراغ راهنمایی جدیدی برای امنیت ترام ها معرفی شده است و توجه نکردن به چراغ قرمز در چهار راه ترام جریمه ای سنگین بالغ بر ۳۰ هزار درهم می باشد.
 • در دبی ایمنی خودرو بسیار مهم است و ایمنی خودرو سرسختانه چک می شود.
 • تمامی خودرو های می بایست دارای مدرک ایمنی و رجیستری باشند و چک ایمنی خودرو برای خودرو های بالای ۲ سال هرساله می بایست صورت گیرد.
 • اگر می خواهید در دبی خودرو شخصی خود را رانندگی کنید، بهتر است بدانید که می بایست مدرک ایمنی موفقت و دائمی داشته باشید.

قوانین سرعت مجاز در دبی

تابلو سرعت مجاز خودرو ها در تمامی خیابان های دبی نصب شده و مشخص است، سرعت مجاز در خیابان های اغلب بین ۶۰ الی ۸۰ کیلومتر در ساعت است و در مناطق مسکونی سرعت مجاز ۴۰ کیلومتر است. در کنار ساختمان ها و پارکینگ ها سرعت مجاز ۲۵ کیلومتر بر ساعت است. البته سرعت مجاز بسته به خیابان و نوع محوطه متفاوت است، در اتوبان ها حداکثر سرعت مجاز بین ۱۰۰ الی ۱۲۰ است و حداقل۶۰ کیلومتر بر ساعت می باشد. در دبی جریمه سرعت بالا از ۴۰۰ تا ۲۰۰۰ درهم می باشد.

قوانین ترافیکی و جرایم ترافیکی در دبی

جریمه ها در دبی برای برخی از تخلافات بسیار سنگین است. سیستم نمره منفی گواهینامه در دبی نیز برقرار است و نمره منفی جرایم می تواند در کنار جرایم نقدی به متخلف داده شود. در صورت گرفتن ۲۴ نمره منفی در طول یکسال، گواهینامه شما برای مدت حداکثر ۳ ماه ضبط و توقیف می شود. لازم به ذکر است که به منطور کم کردن نمرات منفی راهی نیز وجود دارد، می توانید با شرکت در یکی از کورس های رانندگی از نمرات منفی خود بکاهید. البته این عمل تنها با دستور پلیس راهنمایی رانندگی دبی امکان پذیر می باشد. جریمه پارک خودرو در محدوده پارک ممنوع ممکن است از ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ درهم باشد. جریمه های مربوط به پارک ممنوع، حداکثر باید بین ۱ تا ۲ هفته پرداخت شوند.

جریمه مصرف الکل در هنگام رانندگی

در دبی نیز همانند دیگر شهر های دنیا رانندگی در حال مستی و یا استفاده از مشروبات الکلی ممنوع است و اگر چه این قانون بسیار بدیهی می باشد، اما با این حال کسانی هستند که با مصرف الکل پشت فرمان می نشینند و هوس رانندگی می کنند. درجه قانونی استفاده از مشروبات الکلی به هنگام رانندگی صفر است و قانون با متخلفین این قانون به شدت برخورد می کند. جریمه رانندگی این تخلف به ۲۰ هزار درهم می رسد، علاوه بر این ۲۳ نمره منفی دارد و خودرو به مدت ۶۰ روز توقیف می شود. و این تنها مجازات نیست، متخلف به زندان تحویل داده می شود تا دادگاه درباره ایشان تصمیم گیری کند. استعمال سیگار در داخل خودرو شامل جریمه ۴۰۰ درهمی از طرف شرکت اجاره خودرو می باشد. لطفا برای اطلاع کامل از قوانین اجاره ی خوردو اینجا کلیک کنید

«سالیک» نام سیستم اماراتی‌ها در رابطه با پرداخت هزینه برای تردد در برخی از معابر است، در دبی هیچ درگاه فیزیکی برای پرداخت عوارض نمی باشد و همه چیز به صورت اتوماتیک می باشد مسیرهایی که تردد در آنها هزینه دارد
 1. البرشا در خیابان شیخ زاید – به ازای هر بار عبور ۵ درهم
 2. الصفا در خیابان شیخ زاید – به ازای هر بار عبور ۵ درهم
 3. پل القرهود در خیابان شیخ زاید – به ازای هر بار عبور ۵ درهم
 4. پل المکتوم در خیابان ام هریر – به ازای هر بار عبور ۵ درهم و از ساعت ۱۰ شب پنجشنبه الی ۶ صبح شنبه رایگان
 5. شمال الممزر – به ازای هر بار عبور ۵ درهم
 6. جنوب الممزر – به ازای هر بار عبور ۵ درهم
 7. تونل هواپیما در خیابان بیروت – به ازای هر بار عبور ۵ درهم
نکته : زمانی که در یک ساعت از درگاه شمال و جنوب الممزر عبور کنید فقط یک بار از شارژ شما کسر خواهد شد.

هزینه بنزین در دبی در جایگاه های سوخت حدودا 3.3 درهم (متغیر) می باشد.

هر گونه تصادفی در دبی، هرچند خیلی جزئی، می بایست به پلیس گزارش شود تا مورد بررسی قرار گیرد و در سیستم درج گردد. به قربانی تصادف برگه سبز داده می شود که به منظور تحویل به شرکت بیمه برای دریافت خسارت مورد بازبینی قرار می گیرد. خودروها همگی دارای بیمه فول می باشند و در هر صورت هزینه ای بابت خسارت های احتمالی به عهده شخص اجاره کننده خودرو نخواهد بود.

 • • ساعت کاری دفتر رنت ماشین در دبی همه روزه از ۸ صبح تا ۱۲ شب می باشد

 • در صورت داشتن اقامت امارات اجازه رانندگی با گواهینامه بین المللی را ندارید
 • در صورتیکه به هر علتی خودروی مد نظر جهت تحویل اماده نباشد، خودروی مشابه در همان کلاس خودرویی تحویل می گردد.
سوالات بیشتری دارید ؟
اگر نیاز به توضیحات بیشتری در خصوص اجاره خودرو دبی دارید کارشناسان مشتاقانه آماده پاسخ گویی به شما هستند
برای دریافت مشاوره در واتساپ با ما در ارتباط باشید

لیست ماشین ها و قیمت اجاره خودرو در دبی

اجاره خودرو های گروه A

KIA PEGAS
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2020
KIA RIO
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2020
KIA RIO
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2022
HUYNDAI ACCENT
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2019
MAZDA 3
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2019
TOYOTA COROLLA
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2019

اجاره خودرو های گروه B

HONDA HRV
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2020
KIA SELTOS
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2021
HUYNDAI CRETA
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2019
HUYNDAI KONA
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2022
KIA SPORTAGE
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2020
HONDA CRV
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2022
HUYNDAI TUCSON
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2022Full Option
KIA K5 TURBO
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2022Full Option
HYUNDAI SONATA TURBO
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2022Full Option
HUYNDAI SANTAFE
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2020
FORD EDGE
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2021
KIA SORENTO
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات7 نفره2020
MITSUBISHI MONTRIO
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات7 نفره2021
TOYOTA PRADO
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات7 نفره2020
FORD EXPLORE - V4
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات7 نفره2021Full Option
VOLOKSWAGON JITTA TURBO
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2022Full Option
LEXSUS IS300 TURBO
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2022Full Option
CHRYSLER 300 GT V6
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2019

اجاره خودرو های گروه C

DODGE DURANGO
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات7 نفره2020
DODGE CHARGER GT V6
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2021
DODGE CHALANGER GT V6
استعلام قیمت
2 درببنزینیدنده اتومات4 نفره2022
VOLOKSWAGON ATLAS
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات7 نفره2022Full Option
FORD EXPLORE ST - V6
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات7 نفره2022Full Option
JEEP WRANGLER
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2022
HUYNDAI PLAISIDE
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات8 نفره2021
FORD MUSTANG COPE
استعلام قیمت
2 درببنزینیدنده اتومات4 نفره2020
FORD MUSTANG GT
استعلام قیمت
2 درببنزینیدنده اتومات4 نفره2020
FORD MUSTANG CONVERTABALE
استعلام قیمت
2 درببنزینیدنده اتومات4 نفره2020
DODGE CHARGER SRT V8 6.4
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2020
LEXSUS GX460 V8
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات7 نفره2020
TOYOTA LANDCROSER GXR V6
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات7 نفره2020
NISSAN PATROL TITANIUM V6
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات8 نفره2022

خودرو های گروه vip - اجاره خودرو لوکس در دبی

Mercedes benz C300
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2021
Mercedes benz CLA250
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2021
Mercedes benz C300 CONVERTIBLE
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2020
Mercedes benz C43 AMG V6
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2020
Mercedes benz C63 AMG V8
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2018
BMW X4 M PAKAGE
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2022
BMW X6 2022 Mpackage
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات5 نفره2022
BMW X7 M PROFORMANCE V8
استعلام قیمت
4 درببنزینیدنده اتومات6 نفره2022
Mercedes benz Cope C63S AMG V8
استعلام قیمت
2 درببنزینیدنده اتومات4 نفره2020
امتیاز دهید!
کل: 245 میانگین: 4.9

سوالات متدوال

گواهی نامه بین المللی و پاسپورت

رنت خودرو در دبی از روزانه 120 درهم به بالا می باشد

صفر تا صد اجاره خودرو در دبی

گواهینامه رانندگی بین‌المللی جهت اجاره خودرو در دبی

گواهینامه بین‌المللی رانندگی ( IDP = International Driving Permit ) سندی به شکل کارت یا دفترچه و یا ترکیبی از این دو است که دارای اعتبار یک یا سه ساله می باشد و توسط مراجع ذی صلاح کشورهای مختلف صادر می گردد. به موجب این مدرک، شخص دارنده، حق رانندگی با وسایل نقلیه موتوری را در کشوری غیر از وطنش، پیدا می کند و می تواند با وسیله ی نقلیه خود سفر کند. اين گواهينامه علاوه بر زبان فارسي به ۷ زبان بين‌المللي از جمله انگليسي، فرانسوي، روسي، عربي، آلماني، اسپانیایی و چینی نیز ترجمه می گردد و قابلیت استفاده در بسیاری از کشورهای جهان را دارد. گواهینامه رانندگی بین‌المللی نمی تواند نقش یک گواهینامه رانندگی را در کشور محل سکونتتان ایفا کند و تنها زمانی می توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید که گواهینامه رانندگی ملی را دریافت کرده باشید. به عبارت دیگر این سند بین المللی تنها زمانی معتبر است که همراه با اصل گواهینامه صادره از کشور مرجع باشد.

مدارک لازم برای دریافت گواهینامه رانندگی بین المللی:

 1. اصل گواهینامه رانندگی معتبر جمهوری اسلامی ایران با اعتبار حداقل یک ماه و سه روز، برای گواهینامه بین المللی رانندگی یک ساله و اعتبار حداقل سه سال برای دریافت گواهینامه رانندگی بین المللی سه ساله
 2. یک قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ (با حجاب اسلامی برای بانوان)
 3. گواهینامه بین المللی قبلی (در صورت معتبر بودن)
 4. اصل یا تصویر صفحه اول گذرنامه
 5. تکمیل فرم درخواست
 6. مبلغ حدود 200 هزار تومان بابت هر جلد گواهینامه رانندگی بین‌المللی یک ساله

روش های دریافت گواهینامه رانندگی بین المللی:

مراجعه به یکی از نمایندگی های کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران در سراسر کشور

( فهرست نماینگی های صدور اسناد )

۳-از طریق اینترنت

برای ثبت درخواست صدور گواهینامه رانندگی بین‌المللی در داخل کشور به صورت اینترنتی، اینجا کلیک کنید. در این روش، فقط گواهینامه رانندگی بین المللی یک ساله قابل دریافت است و در لحظه ثبت درخواست، باید حداقل یک ماه و ده روز از اعتبار گواهینامه رانندگی ملی باقی مانده باشد. ظرف مدت یک هفته پس از ارسال مدارک توسط پست به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، می توانید گواهینامه ی خود را دریافت کنید.

مدارک مورد نیاز اجاره خودرو در دبی

 • دریافت گواهینامه بین المللی
 • ارسال نام، آدرس، تلفن و شماره اتاق هتل
 • ارسال اسم و فامیل درخواست کننده (دارنده ی گواهینامه)
 • ارسال تصوير گواهينامه و تصوير پاسپورت
 • سن راننده (سن مجاز ۲۳ سال است و با شرایط خاص امکان اجاره ی خودرو وجود دارد.)
 • ارسال محل، تاریخ و ساعت تحویل بازگرداندن خودرو به شرکت

هزینه ودیعه برای اجاره خودرو در دبی

 • واريز مبلغ وديعه بابت جرایم رانندگی که ۳۰ روز کاری بعد از تحویل خودرو عودت می شود.
 • پرداخت نقدی مبلغ ۱۵۰۰ درهم بابت ودیعه اتومبیل خودرو های اکونومی در ایران
 • برای تسویه مبلغ بصورت ریالی ۳۰ درهم کارمزد تبدیل و حواله از ودیعه کسر خواهد شد و بر مبنای مبلغ ۱۴۷۰ درهم با نرخ روز تسویه انجام می شود.
 • برای رزرو می بایست مبلغ 2 میلیون تومان واریز گردد که بر روی مبالغ تسویه و فاکتور محاسبه خواهد شد.
 • برای خودرو های لوکس با بخش فروش در ارتباط باشید.

نحوه دریافت و بازگرداندن خودرو در دبی

 • شما می توانید خودرو را علاوه بر محل شرکت، در هتل یا به هنگام ورود در فردوگاه نیز تحویل بگیرید.
 • تحویل گرفتن و تحویل دادن خودرو در محل شرکت رایگان است و در قبال آن هزینه ای از شما دریافت نمی شود.
 • تحویل گرفتن و تحویل دادن خودرو در محل شما (یعنی فرودگاه یا هتل) شامل هر بار پرداخت هزینه 50درهمی می شود.
 • هزینه پارکینگ فرودگاه (هر بار ۳۰ درهم) هنگام دریافت یا بازگرداندن خودرو بر عهده شخص اجاره کننده است.
 • هنگام بازگرداندن خودرو کسری بنزین طبق سیستم خودکار و کامپیوتری ماشین محاسبه شده و دریافت می شود.
 • کلیه ی هزینه های سالیک (عوارض خیابان و منطقه) از اجاره کننده ی خودرو دریافت می شود.
 • کلیه ی جریمه ها به همراه سرویس شارژ دریافت می شود. (هر جریمه ۴۰ درهم سرویس شارژ)
 • پرداخت مبلغ جریمه از روی دپوزیت با نرخ روز جهت تبدیل ریال دپوزیت به درهم انجام می گیرد.

هزینه های جانبی رنت ماشین در دبی

 • هزینه ی اجاره ی صندلی کودک (برای کودکان زیر ۴ سال اجباری است) روزانه ۳۰ درهم است.
 • اجاره GPS یا مسیریاب در صورت درخواست به ازای هر شب ۲۰ درهم است.
 • در صورت درخواست راننده و مترجم (فارسي به انگليسي – براي امور تجاري – سفارت ها) دستمزد روزانه ۴۵۰ درهم (راننده و مترجم) است.
 • به ازاي هر نفر راننده ی اضافه داراي گواهينامه ی بين المللي روزانه ٢٠ درهم بابت بيمه دريافت مي شود.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل در تحویل خودروی انتخابی، خودروی مشابه از نظر ویژگی های ظاهری و قیمتی تحویل داده می شود.

اجاره ی خودرو به همراه راننده در دبی

 • راننده برای ٨ تا ٩ ساعت در روز در خدمت شما خواهد بود.
 • دستمزد راننده روزانه ۲۳۰ درهم است.
 • دستمزد راننده ی مخصوص برای خودروهای لوکس و لاکچری روزانه ۳۳۰ درهم است.

بیمه ی خوردو

 • بیمه کامل – فول اینشورنس که هزینه جانبی ندارد.

ساعات کاری شرکت جهت تحویل خودرو

 • شرکت از روز شنبه تا روز جمعه از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب فعال است.
 • تحویل خودرو در محل هتل یا فرودگاه از ساعت ۱۰ صبح به بعد انجام می شود.
 • امکان هماهنگی و تحویل خودرو در روز جمعه با پرداخت هزینه ی اضافی وجود دارد.

شرایط و ضوابط اجاره ی خودرو در دبی

 • لطفا برای اطلاع کامل از قوانین اجاره ی خوردو اینجا را کلیک کنید
 • هم چنین می توانید جهت اجاره خودرو در دبی با ما تماس بگیرید: 88896036

پارکینگ در دبی

در بيشتر نواحی دبی پارکينگ تعبیه شده است و مردم به ندرت در گرمای شدید تابستان فاصله زيادی را طی می نمایند. تمام مناطق در دبی شامل ۳ دسته بندی اصلی تجاری، غیر تجاری و منطقه مخصوص می باشد. شما می توانید به راحتی بدون احتیاج به رجیستر کردن از این سرویس استفاده کنید، کافیست بعد از پارک کردن ماشین خود پیامی برای ۷۲۷۵ بفرستید، سپس پیامی حاوی اطلاعات پارکینگ برای شما ارسال خواهد شد.

منطقه تجاری

 1. منطقه A شامل تمام پارکینگ های اطراف جاده که در منطقه تجاری می باشد. کارت پارکینگ های نوع A تا زمان انقضا کارت خود می توانند از تمام پارکینگ های نوع B،C و D استفاده کنند. هزینه پارکینگ: مبلغ ۴ درهم برای هر ساعت، ۸ درهم برای ۲ ساعت، ۱۲ درهم برای ۳ ساعت، ۱۶ درهم برای ۴ ساعت و همچنین مبلغ ۲ درهم برای نیم ساعت زمان : ۸ صبح الی ۱۰ شب
 2. منطقه B شامل تمام پارکینگ ها که در منطقه تجاری می باشد. کارت پارکینگ های نوع B تا زمان انقضا کارت خود می توانند از تمام پارینگ های نوع C و D استفاده کنند. هزینه پارکینگ: مبلغ ۳ درهم برای هر ساعت، ۶ درهم برای ۲ ساعت، ۸ درهم برای ۳ ساعت، ۱۲ درهم برای ۴ ساعت، ۱۵ درهم برای ۵ ساعت و ۲۰ درهم برای یک روز زمان : ۸ صبح الی ۱۰ شب

منطقه غیر تجاری

 1. منطقه C شامل تمام پارکینگ های اطراف جاده در منطقه غیر تجاری و هم چنین تابلوهایی برای مشخص کردن این منطقه تعبیه شده است. هزینه پارکینگ: مبلغ ۲ درهم برای یک ساعت، ۵ درهم برای ۲ ساعت، ۸ درهم برای ۳ ساعت و ۱۱ درهم برای ۴ ساعت زمان: ۸ صبح الی ۱۰ شب
 2. منطقه D شامل تمام پارکینگ های اطراف جاده در منطقه غیر تجاری و هم چنین تابلوهایی برای مشخص کردن این منطقه تعبیه شده است. هزینه پارکینگ: مبلغ ۲ درهم برای یک ساعت، ۵ درهم برای ۲ ساعت، ۸ درهم برای ۳ ساعت و ۱۰ درهم برای ۱ روز زمان: ۸ صبح الی ۱۰ شب

منطقه مخصوص

 1. منطقه E شامل پارکینگ های مخصوص Deira Fish Market می باشد. که هم اکنون به نام Waterfront Market می باشد که پارکینگ های زیر زمین آن رایگان و پارکینگ های عمومی آن پولی می باشد.
 2. منطقه G شامل پارکینگ ها در Downtown Dubai زمان: ۸ صبح الی ۱۰ شب

پارکینگ مراکز تفریحی

پارکینگ امارات مال

پارکینگ دبی مال با داشتن ۱۴۰۰ فضای خالی، دارای دو نوع پارکینگ متفاوت می باشد.
 • پارکینگ عمومی آن رایگان می باشد.
 • پارکینگ ویژه ۱۰۰ درهم
 • هزینه خدمات پارک خوردو توسط پارکبان ۵۰ درهم(اختیاری)

پارکینگ ابن بطوطه

این مرکز خرید دارای ۱۱ پارکینگ رایگان می باشد.

پارکینگ سیتی سنتر دیره

۳ ساعت اول این مرکز خرید رایگان می باشد و به ازای هر ساعت که به آن اضافه خواهد شد ۲۰ درهم به آن اضافه خواهد شد. همچنین در تعطیلات و جمعه ها از ساعت ۶ صبح الی ۲ شب رایگان می باشد.

پارکینگ اوت لت مال

پارکینگ های این مرکز خرید رایگان می باشند.

پارکینگ وایلد وادی

پارکینگ این پارک آبی رایگان می باشند.

کارت پارکینگ

پارکینگ های کنار جاده: ۱۴۰۰ درهم برای سه ماه، ۲۵۰۰ درهم برای ۶ ماه و ۴۵۰۰ درهم برای یک سال پارکینگ های داخل شهر: ۷۰۰ درهم برای سه ماه، ۱۳۰۰ درهم برای ۶ ماه و ۲۵۰۰ درهم برای یک سال نکته : نول کارت ها، کارت های هوشمندی هستند که می توانید از آن برای انواع وسایل نقلیه از قبیل مترو، اتوبوس، اتوبوس آبی، ترام در دبی استفاده کنید. همچنین برای پرداخت هزینه پارکینگ ها نیز استفاده می شود.

پارکینگ زنان در دبی

شهرداری دبی تعدادی از پارکینگ های عمومی در سطح شهر دبی را به زنان اختصاص داد. براساس گزارش رسانه های امارات، پارکینگ زنان در دبی با رنگ‌ های مخصوص و علامت گذاری شده هستند که فقط باید زنان خودرو خود را پارک کنند در غیر اینصورت افراد خاطی جریمه خواهند شد. همچینین اپلیکیشن Dubai Parking به رانندگان برای ارسال درخواست پارکینگ، یافتن نزدیک ترین منطقه برای پارکینگ، برنامه ریزی ساعتی برای پارکینگ و … کمک می کند. برای دانلود این اپلیکیش از گوگل استور، به این لینک مراجعه کنید.

قوانین و جرایم رانندگی در دبی

 • سن قانونی رانندگی در دبی از ۱۸ به بالاست و همچون دیگر نقاط گواهینامه بین المللی رانندگی و یا گواهینامه از کشور مورد تایید از الزامات رانندگی محسوب می شود. علاوه بر این، دارا بودن مدرک بیمه وسیله نقلیه نیز حائز اهمیت است.
 • برای اجاره خودرو سن زیر ۲۳ سال شامل پوشش بیمه نمی شود و برای استفاده از آن باید تعهد بدهید.
 • تمامی خودرو ها در دبی در سمت راست خیابان حرکت می کنند.
 • نشستن کودکان زیر ۱۳ سال در صندلی جلو ممنوع است. علاوه بر این کودکان بین ۴ الی ۸ سال می بایست حتما در صندلی مخصوص کودک بنشینند و جريمه تخلف از این قانون، ۱۰۰ درهم می باشد.
 • بستن کمربند ایمنی برای همه الزامی می باشد و دریافت تماس تلفن همراه تنها می بایست توسط بلوتوث خودرو صورت گیرد.
 • چراغ راهنمایی جدیدی برای امنیت ترام ها معرفی شده است و توجه نکردن به چراغ قرمز در چهار راه ترام جریمه ای سنگین بالغ بر ۳۰ هزار درهم می باشد.
 • در دبی ایمنی خودرو بسیار مهم است و ایمنی خودرو سرسختانه چک می شود.
 • تمامی خودرو های می بایست دارای مدرک ایمنی و رجیستری باشند و چک ایمنی خودرو برای خودرو های بالای ۲ سال هرساله می بایست صورت گیرد.
 • اگر می خواهید در دبی خودرو شخصی خود را رانندگی کنید، بهتر است بدانید که می بایست مدرک ایمنی موفقت و دائمی داشته باشید.

قوانین سرعت مجاز در دبی

تابلو سرعت مجاز خودرو ها در تمامی خیابان های دبی نصب شده و مشخص است، سرعت مجاز در خیابان های اغلب بین ۶۰ الی ۸۰ کیلومتر در ساعت است و در مناطق مسکونی سرعت مجاز ۴۰ کیلومتر است. در کنار ساختمان ها و پارکینگ ها سرعت مجاز ۲۵ کیلومتر بر ساعت است. البته سرعت مجاز بسته به خیابان و نوع محوطه متفاوت است، در اتوبان ها حداکثر سرعت مجاز بین ۱۰۰ الی ۱۲۰ است و حداقل۶۰ کیلومتر بر ساعت می باشد. در دبی جریمه سرعت بالا از ۴۰۰ تا ۲۰۰۰ درهم می باشد.

قوانین ترافیکی و جرایم ترافیکی در دبی

جریمه ها در دبی برای برخی از تخلافات بسیار سنگین است. سیستم نمره منفی گواهینامه در دبی نیز برقرار است و نمره منفی جرایم می تواند در کنار جرایم نقدی به متخلف داده شود. در صورت گرفتن ۲۴ نمره منفی در طول یکسال، گواهینامه شما برای مدت حداکثر ۳ ماه ضبط و توقیف می شود. لازم به ذکر است که به منطور کم کردن نمرات منفی راهی نیز وجود دارد، می توانید با شرکت در یکی از کورس های رانندگی از نمرات منفی خود بکاهید. البته این عمل تنها با دستور پلیس راهنمایی رانندگی دبی امکان پذیر می باشد. جریمه پارک خودرو در محدوده پارک ممنوع ممکن است از ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ درهم باشد. جریمه های مربوط به پارک ممنوع، حداکثر باید بین ۱ تا ۲ هفته پرداخت شوند.

جریمه مصرف الکل در هنگام رانندگی

در دبی نیز همانند دیگر شهر های دنیا رانندگی در حال مستی و یا استفاده از مشروبات الکلی ممنوع است و اگر چه این قانون بسیار بدیهی می باشد، اما با این حال کسانی هستند که با مصرف الکل پشت فرمان می نشینند و هوس رانندگی می کنند. درجه قانونی استفاده از مشروبات الکلی به هنگام رانندگی صفر است و قانون با متخلفین این قانون به شدت برخورد می کند. جریمه رانندگی این تخلف به ۲۰ هزار درهم می رسد، علاوه بر این ۲۳ نمره منفی دارد و خودرو به مدت ۶۰ روز توقیف می شود. و این تنها مجازات نیست، متخلف به زندان تحویل داده می شود تا دادگاه درباره ایشان تصمیم گیری کند.

تصادفات در دبی

هر گونه تصادفی در دبی، هرچند خیلی جزئی، می بایست به پلیس گزارش شود تا مورد بررسی قرار گیرد و در سیستم درج گردد. به قربانی تصادف برگه سبز داده می شود که به منظور تحویل به شرکت بیمه برای دریافت خسارت مورد بازبینی قرار می گیرد.

سالیک یا عوارض اتوبان

«سالیک» نام سیستم اماراتی‌ها در رابطه با پرداخت هزینه برای تردد در برخی از معابر است، در دبی هیچ درگاه فیزیکی برای پرداخت عوارض نمی باشد و همه چیز به صورت اتوماتیک می باشد به این صورت که راننده موظف است از برچسب روی خودرو خود برای تردد از برخی از معابر استفاده کند، به طوری که هر بار خودرو وارد یکی از این معابر شد ۴ درهم به صورت اتوماتیک از شارژ شما کسر خواهد شد.

۷ مسیر که تردد از آن پولی‌ است :

 1. البرشا در خیابان شیخ زاید – به ازای هر بار عبور ۵ درهم
 2. الصفا در خیابان شیخ زاید – به ازای هر بار عبور ۵ درهم
 3. پل القرهود در خیابان شیخ زاید – به ازای هر بار عبور ۵ درهم
 4. پل المکتوم در خیابان ام هریر – به ازای هر بار عبور ۵ درهم و از ساعت ۱۰ شب پنجشنبه الی ۶ صبح شنبه رایگان
 5. شمال الممزر – به ازای هر بار عبور ۵ درهم
 6. جنوب الممزر – به ازای هر بار عبور ۵ درهم
 7. تونل هواپیما در خیابان بیروت – به ازای هر بار عبور ۵ درهم
نکته : زمانی که در یک ساعت از درگاه شمال و جنوب الممزر عبور کنید فقط یک بار از شارژ شما کسر خواهد شد.

سفر از دبی به جزیره یاس ابوظبی:

مسافت سفر از مرکز شهر دبی به جزیره یاس ابوظبی ۱۱۰ کیلومتر می باشد که می توانید این مسافت را با خودرو با عبور از بزرگراه شیخ مکتوم در ۱ ساعت طی کنید. لازم به ذکر است هزینه هر لیتر بنزین در دبی تقریبا ۲.۲ درهم می باشد.

نمایش کامل

۱۰۵ پاسخ به “اجاره خودرو در دبی”

 1. بابک گفت:

  سلام وقت بخیر یه سوال داشتم اگر خودرو اجاره کنیم در دبی و خدای ناکرده تصادف کنیم و مقصر باشیم اونوقت هزینه رو بیمه میده؟؟؟ یا پای خودمون هست؟

  • مهدی فرهادی گفت:

   سلام وقت بخیر بله خسارت با بیمه هست ولی هزینه فرانشیز بیمه حدود ۱۵۰۰ درهم به عهده اجاره کننده می باشد.

 2. حسن گفت:

  سلام هزینه روزانه اجاره لندکروز با راننده چقدره ؟ ممنون

 3. سروش گفت:

  سلام اواخر مرداد موستانگ کروک میخوام ۲ شب
  دپوزیتش چقدره؟
  و اینکه بیشتر ماشینو برای عکسبرداذی و فیلمبرداری احتیاج دارم
  از hmZ استعلام گرفتم ۱۰۰ کیلومترو گفتن ۲۵۰ درهم روزانه
  با دپوزیت ۱۵۰۰ درهم ایا شمام رو ۱۰۰ کیلومتر قیمتو پایین میارین؟

 4. ايوب قلی نژاد گفت:

  سلام، ایکاش یه آموزش کوچولو هم در مورد نحوه کار اپشن های ماشین خصوصا سری vip را هنگام تحویل خودرو، به اجاره کننده بدهید که هم یاد آوری باشد هم از استرس طرف برای رانندگی در کشور غریب بکاهد
  قلی نژاد هستم از ایران اذربایجانغربی میاندواب

 5. Amir گفت:

  سلا ما با بچه ها ۱۱نفر هستیم ماشینی دارید برای ۱۱نفر

 6. Mohammad گفت:

  سلام ودیعه چه موقع برگشت میشه؟؟

 7. محدثه گفت:

  رنجرور چرا برای اجاره ندارید ؟

 8. محمدرضا گفت:

  با عرض سلام
  خدا قوت
  تعداد نفرات ما ۶ نفر هست
  آیا با ماشینی که ظرفیتش ۵ نفر هست میشه اجاره کرد و جریمه نشد؟
  ۳۰ دی ماه ۱۴۰۱ دبی خواهیم بود و انشالله یه ماشین از شما اجاره خواهم کرد

 9. طاها گفت:

  ببخشید بنز GT63s یا GT63 معمولی دارید که بشه اجاره کرد و اجارش چنده

 10. مرتضی جهان گفت:

  بسیار عالی خوش برخورد و منظم – ودیعه رو درهمی پرداخت کردم و بعد از یک ماه بصورت ریالی دریافت کردم. موفق و سربلند باشید.

 11. سعید گفت:

  درود امکانش هست ماشین را در فرودگاه تحویل بگیریم .و همونجا تحویل بدیم. هزینه که سی روز بعد برمیگرده به حساب ایران هست یا دوبی کشی باید تحویل بگیره؟

  • کاربر گفت:

   درود، بله اگر بیش از ۴ روز ماشین تهیه کنید امکان تحویل ماشین در هتل و فرودگاه می باشد.
   ودیعه سی روز پس از عودت خودرو خدمت شما واریز می گردد.

 12. مهدی گفت:

  سلام من کودک دو ساله دارم
  آیا باید با مادر صندلی شاگرد باشند جریمه میشوم ؟آیا صندلی کودک هم میدهید؟هزینه صندلی کودت اضافه میشود؟

 13. ناهید محمدزاده گفت:

  با سلام خواستم همین جا از حسن رفتار این مجموعه نهایت تشکر را بکنم یک ماه گذشته یک اتومبیل در دبی اجاره کردیم بدون کوچکترین اذیتی تمام مراحل تحویل اتومبیل و برگشت ودیعه انجام گرفت و به نظر من این نشان از مدیریت درست و سلامت این مجموعه و پرسنل مودب وزحمت کش ان دارد
  ممنون

 14. نگار گفت:

  سلام
  این همه ماشین تو سایت گذاشتین ولی موقعی که میخوایم رزرو کنیم هیچ کدوم موجود نیستن
  از چند هفته قبل هم که امکان رزرو نیست
  پاسخ دهی تون هم که خیلی ضعیفه
  (اصلا توصیه نمیکنم)

  • کیوان نصرتی گفت:

   سلام بله اواخر شهریور هست و حجم سفر و تقاضا بالا. خودروی اکونومی هم خیلی سریع رزرو میشه. خودرو های شاسی و لوکس موجود هست که خب مد نظر شما نیست.
   چت ها هم طی سه شیفت از ۸:۳۰ صبح الی ۱:۳۰ بامداد آنلاین هستیم و پاسخگو. تاخیر در پاسخ صرفا برای بررسی و استعلام موجودی خودرو هست.

 15. معین گفت:

  من مدت ۸ روز خودرو مزدا ۳ از این وبسایت اجاره کردم نکاتی که هست
  ۱- برای تعداد بالای ۲ نفر به نظر مقرون به صرفه هست حتی در مقایسه با مترو.بستگی به میزان جابه جایی روزانتون، اگر یک رفت و برگشت به ابوظبی داشته باشید معادل اجاره ۳ روز خودرو هست هزینش و در هر صورت از تاکسی به صرفه تر هست.
  ۲-رانندگی از ایران بسیار راحت تر هست و استرسی ندارید از این بابت.
  ۳-حتما و حتما نرم افزار ۲GIS را نصب کنید و نقشه شهر رو دانلود کنید بعدش آفلاین و بدون مصرف اینترنت براتون مسیر یابی انجام میده و از هزینه فضایی اینترنت همراه راحت میشید

 16. محمد گفت:

  سلام دپازیت پول که میگیرین وقتی ماشین رو تحویل دادیم به چه صورت و چه مدت دپازیت رو پس میدین ؟

 17. محمد گفت:

  سلام خوبید اجاره ماشین با راننده چطوره هم هزینه اش چقدره هم شرایطش

 18. محسن گفت:

  سلام قیمت بنزین لیتری چنده ؟

 19. Sadegh shirdeli گفت:

  سلام وقتتون بخیر بنده تاحالا توی کشور دیگه ای ماشین رنت نکردم و ماشینمم نبرد یه سوال ذهنمو درگیر کرده اینه که گواهینامه خودمون رو اونجا قبول میکنن یا باید بین المللی بکنیم گواهیناممونو

 20. حسن‌ گفت:

  سلام . آیا امکان اجاره دوهفته ای خودرو و انتقال موقت به ایران و برگشت پس از دوهفته هم هست ؟ و چنانچه میشه، هزینه انتقال چقدر درمیاد ؟

 21. مسعود گفت:

  سلام میشه یه شماره واتساپ برای هماهنگی رزرو اعلام کنید🙏

 22. علی گفت:

  با سلام
  یک سوال: پارکینگ های اکسپو و باغ گلها و دهکده جهانی رایگان هستن؟
  و سوال دوم اینکه برای استفاده از waze باید سیمکارت ایرانسل که اینترنت داشته باشد استفاده کنیم یا راه دیگری وجود دارد؟
  ممنون از پاسخگویی شما

 23. احمد جلالی خرم دشتی گفت:

  سلام -من از ۱۸ بهمن تا ۲۸ بهمن دبی بودم و از طریق این سایت به مدت ۴ روز تویوتا کرولا گرفتم اما چند نکته:
  ۱-ماشین هایی که داده میشود کانلا با عکس ها متفاوت هست و فاقد هر گونه اپشنی هست
  ۲-به مبلغ هایی که اعلام شده باید ۵ درصد به عنوان مالیات هم اضافه کنید –
  ۳-مواظب جریمه ها و عوارض و بقیه موارد هم باشید

  • کیوان نصرتی گفت:

   سلام بله درسته
   ماشین ها همگی Low Option هست بجز چند مورد خودرو لوکس و VIP که فول آپشن هستن
   ممنون از شما

 24. مهران دیبا گفت:

  سلام.وقت بخیر.
  ببخشید شما خودرو ون با ظرفیت ۱۰ نفر ندارید و اگر خودتون ندارید میتونید راهنمایی کنید از کجا میتونم ون رنت کنم؟

 25. سينا سلگي گفت:

  سلام دوستان، بی ام و ٧٣٠ یا ٧۴٠ یا سری های بالاترش برای اجاره موجود نیست؟

 26. محمد گفت:

  درود بر دوستان
  دوستان من اواخر دسمبر از به کمک این شرکت خودرو اجاره کردم، ۴ نفر بودیم، خیلی عالیه تو صرفه جویی زمان و هزینه، اگر از wase استفاده کنید و همه سرعت ها رو رعایت کنید جریمه نمیشید، هر جای امارات اراده کنید می تونید برید، فقط wase رو حتما استفاده کنید، بجز رعایت قوانین به عوارض بزرگراهی هم می بایست دقت داشته باشید، هر چند بالاخره عوارض جزء هزینه های مازاد شما هستن و چاره ای جز قبول اونها نیست، درکل اگر اهل قانون مداری در رانندگی هستین و پر شتاب رانندگی نمی کنید بهتون پیشنهاد می کنم، داشتن پارکینگ در هتل نیز حائز اهمیت هست، موفق باشید.

 27. جواد گفت:

  سلام خسته نباشید، من تاریخ ۲۰ ژانویه دارم‌ میام دبی خیلی دوست دارم ماشین اجاره کنم اما چند نفر گفتن اجاره میکنی به این دید که هزینه هات کمتر بشه اما هرچقدر هم دقت کنی چنتا جریمه میشی باید تمام دپوزیت و اضافه هم بدی بابت اون جریمه ها و پشیمون میشی، این اتفاق زیاد میفته برای مشتریان شما؟ به نظرتون اجاره کنم به صرفه میشه برام؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • کیوان نصرتی گفت:

   سلام سلامت باشید
   شما قوانین رو رعایت کنی جریمه نمیشی.
   اجاره خودرو برای تعداد ۲ نفر به بالا به صرفه هست به شرط اینکه جریمه نشید

 28. محمد گفت:

  سلام من ۲۷ دی میخوام بیام دبی به مدت ۲ روز ماشین بگیرم ارزانترین ماشین ب غیر از لیست چی موجود دارین؟
  میخواستم برم جبل علی قیمت و هزینه و شرایط چطور است؟؟؟

  • مهدی فرهادی گفت:

   سلام
   برای ۲۷ دی ماه شما میتونین از ۲۵ دی استعلام کنید
   و فقط همین موارد روی سایت موجود هست
   جبل علی هم میتونین تشریف ببرید

 29. حامد گفت:

  سلام،هایلوکس یا وانت برای اجاره هم موجود هست؟

 30. محمد گفت:

  سلام
  من برای ۵ روز میخوام بیام دبی ، اگر یک خودرو اجاره کنم و روز بعد بخوام با یک خودرو دیگه عوض کنم امکانش هست ؟

 31. علیرضا گفت:

  کدوم ماشینها ظرفیت ۷ نفره دارد؟
  تشکر

 32. محمد گفت:

  سلام جهت اجاره ماشین مدارک چی لازمه و حداقل چند روزه است ؟

 33. محمد گفت:

  لطفا درباره نرم افزار الحسن و ICA راهنمایی می فرمایید برای ابوظبی و دبی ، سپاسگزارم.

 34. Arman گفت:

  هزینه پارکینگ مجموعه ها به چه صورته؟

  • مهدی فرهادی گفت:

   پارکینگ اکثر مال ها و هتل ها رایگان هست و هزینه پارکینگ حاشیه خیابان از ساعتی ۲ تا ۴ درهم می باشد.

 35. شهاب گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  برای اجاره یک روزه ، چند ساعت خودرو دستمون هست؟
  شب تا ساعت ۹ خودرو رو باید تحویل بدیم؟

 36. Bahar گفت:

  سلام وقتتون بخیر،آزرا گرنجور هم دارید شما؟!قیمت احاره روزانه ش رو لطف میکنید؟!

 37. کیوان نصرتی گفت:

  سلام
  بله

 38. محمد گفت:

  باور کنید یه شرکت دیگه میگفت بابت فول بیمه(همین شرایط شما) باید هر روز دویست درهم اضافه بدین

  ممنون از شرایط عالیتون

 39. محمد گفت:

  سلام.

  اگه تصادف کنیم و مقصر باشیم بیمه خسارت دو طرف رو پرداخت نمیکنه؟؟

  • کیوان نصرتی گفت:

   سلام
   ماشین ها بیمه کامل هستن هزینه ها رو کامل بیمه پرداخت میکنه
   البته بستگی به شدت تصادف داره – اگه مقصر باشید و خیلی خسارت وارد بشه در حدود ۱۵۰۰ درهم باید پرداخت کنید (به دفتر) که کارای اداری رو پیگیری میکنن وگرنه خسارت خودرو ها با بیمه هست

 40. Hosein گفت:

  سلام
  بنز CLA برای ۱۴ تا ۱۶ ژانویه موجوده؟

 41. احمد گفت:

  سلام اجاره کامرو ss شش سیلندر ۲۰۱۹ الان چنده ؟

 42. bari گفت:

  ایا ماشین بنز c63 با راننده دارید برای بچه ۱۲ساله و ۷ساله می خواهم بفرستمشون

 43. فرشید گفت:

  سلام. من و دوستم در تعطیلات شهریور ۱۳۹۸ به دبی سفر کردیم و به مدّت چهار روز یک عدد تویوتا یاریس هاچ بک با قیمت روزی ۱۱۰ درهم از جناب نصرتی عزیز اجاره کردیم. باید خیلی تشکر کنم از وقت شناسی، راهنمایی های کم نظیر و مسئولیت پذیری و حسن اخلاق آقای نصرتی عزیز و همکارانشون که در تمام طول شبانه روز حتی ساعت های غیر اداری ما رو راهنمایی می کردن. باید اضافه کنم که با توجّه به قیمت بالای تاکسی و همچنین عدم وجود ایستگاه های گسترده ی مترو گرمای زیاد در دبی خیلی به صرفه هست که خودرو اجاره کرده و در وقت و هزینه صرفه جویی کنید. همچنین ما از خدمات تور سافاری استفاده کردیم که هزینه ی آن برای ما نصف شرکت های محلّی شد و خیلی از زحماتشون ممنونم.

 44. Amirhosein گفت:

  سلام خسته نباشین قیمت رنت لامبورگینی یا فراری چنده

 45. محمدرضا گفت:

  با تشکر از هماهنگی و همچنین واریز ودیعه سروقت.
  دوستانی که مثل من یکم دو دل هستن برای اجاره شک نکنن به صرفه هست چون نرخ حمل و نقل بخصوص تاکسی در دبی زیاد هست. البته مقررارت هم رعایت کنید چون جریمه ها هم خیلی بالاست.

 46. کیوان میرزاحسینی گفت:

  سلام من یک تجربه خوب برای سفر به دبی داشتم که میتونم بگم بخش زیادی از لذت سفرم رو مدیون پشتیبانی سایت بریم berimdubai.com هستم
  بلیط های تخفیفی خوب که حتی ما در دبی مال تصمیم گرفتیم آکواریوم رو بازدید کنیم که فوق العاده دیدنی بود و با اپلیکیشن در ۲ دقیقه بلیط خیلی ارزون رو گرفتیم و رفتیم داخل.
  من۲ روز ماشین اجاره کردم از همین سایت که خیلی در هزینه هابصرفه هست مخصوصا اگر چند نفره باشید و رانندگی در دبی یک تجربه جالب هست و بدون استرس و راحت میشه هر جایی رفت ولی باید دوتا مورد رو دقت کرد که هتل با پارکینگ رایگان بگیرید چون تقریبا همه جا پارک هزینه و داره و مورد بعدی قوانین هست که جریمه نشید.
  در هر جایی که تجربه نداشته باشی نگران میشی ولی از آقای نصرتی واقعا ممنونم که خیلی سریع پاسخگوی سوالات ما بودن
  سپاس

 47. موحدی گفت:

  سلام
  با خودروهای رنت شده ای که از شما می گیریم مسیر دوبی تا ابوظبی را هم میشه رفت ؟
  یا فیط مختص به دبی هست؟

 48. پارسا گفت:

  خیلی خیلی دیر جواب میدن پیام میدی یک ساعت بعد جواب میدن

  • کیوان نصرتی گفت:

   به علت این هست که روی تلگرام دونه دونه میپرسید این ماشین موجود هست یا نه. و ما باید از شرکت استعلام کنیم. مجدد بعد خبر ما میپرسید اون یکی ماشین هم هست یا نه. هر بار که میپرسید استعلام موجودی خودرو ها رو از شرکت میگیریم.

 49. ساجد گفت:

  من تا حالا سه بار از این شرکت خودرو اجاره کردم و بار سوم هم ماهیانه اجاره کردم. خیلی ممنون از پشتیبانی لحظه ای و نرخ مناسب و همینطور خوش قولی جهت تسویه ودیعه. موفق باشید. باز هم مزاحم شما خواهم شد.

 50. حامد کرمانی گفت:

  سلام
  در صورت تصادف، اگر ما مقصر نباشیم، بازهم مسئولیتی برعهده ماست ؟ آیا بیمه همه هزینه رو پرداخت نمیکنه ؟

 51. امید گفت:

  سلام
  جناب نصرتی ممنون از خدمات خوب شرکت شما،همه چیز عالی بود و برخورد پرسنل خیلی خوب بود فقط برای کسانی که اطلاع ندارند بگم که حتمآ سیستم مسیر یاب را تهیه کنید از خود شرکت…مهندسی خیابان دبی با خیابان های ایران فرق میکنه

 52. حسین گفت:

  سلام
  بسیار عالی هست که این سایت و امکانات بصورت فارسی و با پول رایج ایران انجام میشه
  فقط یه مشکل هست که مثلا شما قیمت ریو زدین ۱۰۰ درهم
  در صورتی که من پارسال از یه شرکت عربی اجاره کردم ۵۵ درهم
  چطوری میشه این قیمت ها نزدیک بشن که امسال بتونم از خدمات شما استفاده کنم

  • کیوان نصرتی گفت:

   سلام
   خواهش میکنم. قیمت ها و شرایط که قطعا از پارسال تغییر کرده – هزینه ها زیاد شده. البته پارسال هم ریو به این قیمت که شما فرمودین نبود. در حال حاضر هم در مقایسه با شرکت های عربی دیگه نرخ های ما گاها پایین تر هم هست از شرکت های همکار.
   در خدمتتون هستیم.

 53. محمدجواد گفت:

  سلام
  دستتون درد نکنه خیلی عالی بود: راحت، سریع ،بی دردسر
  من فورد فیوژن رو گرفتم
  بهتون پیشنهاد میکنم برای رفتن به دبی حتما ماشین بگیرید چون همه جای امارات رو میتونید برید با قیمت خیلی کمتر
  در ضمن رانندگی داخل امارات خیلی راحت تر از رانندگی داخل ایرانه و اصلا ازین بابت نگران نباشید.
  در پایان از آقای فرهادی و نصرتی بابت پیگیری های شبانه روزی و آنتایمشون تشکر میکنم
  موفق باشید

 54. علی گفت:

  قرارداد اجاره خودرو مطالعه کردم
  بیشتر شبیه قرارداد ترکمانچای بود
  نمیشه یکم آسان تر بگیرید؟

 55. علی فرجی گفت:

  برای خودرو ها سیستم مسیریاب موجود می باشد؟

  • کیوان نصرتی گفت:

   خیر ماشین هایی که برای رنت هست هیچکدوم فول آپشن نیست – GPS بصورت جداگانه اجاره داده میشه.
   البته میتونید از GPS موبایل (اگه انلاین باشین گوگل مپ) استفاده کنید.

  • محمدجواد گفت:

   سلام
   برای gps پول اضافه ندید چون منم اول میخواستم gps اجاره کنم ولی یه برنامه عالی رو پیشنهاد میدم
   برنامه smart driver رو نصب کنید که مخصوص امارات هست و آفلاین هست و خیلی عالی مثل گوگل مپ هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

namad samandehi