صفر تا صد خرید ملک در دبی

3 هفته پیش مهدی فرهادی دانستنی های دبی

زندگی در دبی شهر توریستی امارات برای کسانی به این شهر سفر کرده اند شاید یک ایده جالب باشد، ولی تا قبل از امسال (2020) شاید خیلی هم شدنی نبوده، ولی با شرایط قانون جدید Freehold 2020 بد نباشد، مروری به این مسئله داشته باشیم.

دبی شهری با رشد اقتصادی قوی
دبی در سال 2019 و 2020 به دلیل رشد ناخالص داخلی به ارزش 400 میلیارد دلار در حال رشد است. رشد اقتصادی دبی در سال 2018 حدود 1.9 منفی بوده است، اما در سال 2019 با 3 درصد و در سال 2020 با 3.7 رشد افزایش داشته است. املاک و مستعلات، هتل و رستوران، بخش حمل و نقل هوایی و  دیگر کسب و کارها به این رشد کمک زیادی کرده اند.
از نظر رقابت جهانی ،در گزارش جهانی رقابت پذیری 2019 صادر شده توسط مجمع جهانی اقتصاد امارات متحده عربی در سال 2019 در چندین شاخص اقتصادی در نشست سالانه خود در داووس سوئیس، رتبه نخست را از بین 141 کشور ارزیابی شده را بدست آورد.
در زیر شاخص ها ، امارات متحده عربی برای اولین بار در سطح جهانی با ثبات اقتصاد کلان ، دوم در تصویب فناوری اطلاعات و ارتباطات و چهارم در رده بازار محصول قرار گرفت. امارات متحده عربی همچنین در هشت از 12 ستون اصلی – زیرساخت ، رتبه خود را بهبود بخشید. تصویب فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ مهارت ها؛ بازار محصول؛ بازار کار؛ پویایی کسب و کار و قابلیت نوآوری.

 

شرایط سرمایه گذاری در دبی 2020

شرایط خرید ملک در دبی

قیمت خرید ملک در دبی

نواحی مجاز برای خرید ملک در دبی

هزینه زندگی در دبی

هزینه های جانبی خرید ملک

قانون Freehold 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *