انتخاب نوع
-1000 تومان

ویژگی های قایق سواری ZUP

امکانات تور

  • سوار شدن درب هتل (در صورت انتخاب گزینه ی ترانسفر)
  • تخته های تخته های متنوع متنوع Zup
  • آموزش های ایمنی توسط مربیان حرفه ای
  • تمام تجهیزات ایمنی
  • پیاده شدن درب هتل (در صورت انتخاب گزینه ی ترانسفر)

 

گزینه های قابل انتخاب

گزینه ی 1 15 دقیقه استفاده از تخته ی Zup

استفاده از تخته ی Zup یک روش جدید برای سوار شدن بر موج های دریا است که می توانید به همراه دوستان و خانواده از آن لذت ببرید.

 

اطلاعات

زمان برگزاری :  روزانه
زمان شروع :  ۱۰ صبح
مدت زمان :  ۱۵ دقیقه
ترانسفر :  ندارد

توضیحات تکمیلی قایق سواری ZUP

امروزه یکی از سبک های متنوع سواری به روی تخته در آب استفاده از Zup است، زیرا گردشگران تمام گروه های سنی می توانند از آن استفاده کنند. ما مهمانان را در بهترین زمان از ساعت 10 صبح تا غروب آفتاب برای قایق سواری با Zup می بریم. گردشگران به این فعالیت علاقه ی ویژه ای دارند زیرا می توانند بروی تخته بایستند، زانو بزنند و حتی دراز بکشند و از آن لذت ببرند. این فعالیت همچنین مناسب افرادی است که در این زمینه آموزش ندیده اند.

علاوه بر این که با این تور بیشترین لذت و هیجان را در دریا تجربه خواهید کرد، سواری با Zup نوعی ورزش نیز محسوب می شود. Zup یکی از بهترین و ایمن ترین تخته های اسکی روی آب است که امروزه وجود دارد و استفاده از آن حتی برای افراد مبتدی هم بسیار آسان است. ما ایمنی شما را تضمین می کنیم و همچنین از تمام اقدامات لازم برای مراقبت از شما اطمینان حاصل می کنیم.

دبی دارای تفریحات آبی متعددی است که همگی بسیار هیجان انگیز و پرماجرا هستند و انتخاب را سخت می کنند. ما به شما این اطمینان را می دهیم که با ما هیچ فعالیت هیجان انگیزی را از دست نخواهید داد. چه پارک آبی باشد، یا پارک های تفریحی موضوعی و یا فعالیت های آبی پر ماجرا، اگر با ما همراه شوید همگی را برای شما فراهم خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *