خرید درهم در صرافی های دبی

دبی، بزرگترین شهر امارات یکی از شهرهای پرجاذبه جهت گردشگری و تجارت است و هر ساله تعداد زیادی از ایرانیان به این شهر سفر می کنند. در این سفرها نقل و انتقالات ارزی و شناخت صرافی های دبی یکی از نیازهای اساسی مسافران به شمار می رود. صرافی های متعددی در کشور امارات و دبی وجود دارند ولی یافتن مرکزی مطمئن و مجاز اندکی دشوار است. در این بین برخی از صرافی ها عملیات نقل و انتقالات ارزی را با هزینه مناسبی برای مشتری انجام می دهند و خدمات در این مراکز باکیفیت بالایی صورت می گیرد. به همین جهت بریم دبی، در این مطلب لیست بهترین صرافی‌های دبی را به شما معرفی می‌کند تا جهت تبدیل ارز و نقل و انتقالات ارزی خود با یک مجموعه حرفه‌ای کار کنید و دچار مشکل نشوید. 

فهرست مطالب

الفردان یکی از بهترین صرافی‌های دبی

یکی از بهترین صرافی های دبی «الفردان» نام دارد. الفردان در سال 2011 میلادی به عنوان برترین صرافی خاورمیانه انتخاب شده است و از سال 2011 محبوبیت این صرافی چند برابر شده است و گزینه خوبی برای تبدیل ارز به شمار می رود. این صرافی با داشتن 16 شعبه در دبی یک شرکت فرعی از گروه الفردان محسوب می شود. فعالیت این گروه در سال 1954 میلادی آغاز شده است. شما می توانید برخی از شعبه های صرافی الفردان را در مناطق «قصیص»، «دیره» و «بر» شهر دبی پیدا کنید. 

لیست بهترین صرافی های دبی

معرفی صرافی بین المللی الرستمانی

صرافی بین المللی الرستمانی، یک صرافی حرفه‌ای است که در لیست بهترین صرافی‌های دبی قرار می‌گیرد. در واقع صرافی الرستمانی، اولین صرافی خارجی دبی محسوب می‌شود. از آنجا که این صرافی در سال 2003 به دلیل ارائه خدمات باکیفیت و عالی به مشتریان، برنده جایزه کیفیت دبی شد، بسیار مورد توجه گردشگران و توریست‌ها قرار گرفته است. این صرافی که دارای 16 شعبه در دبی می‌باشد، مورد توجه بسیاری از تجار و گردشگران ایرانی قرار گرفته است، به طوری که تمام تبادلات ارزی خود را در یکی از شعب 16 گانه این صرافی انجام می‌دهند. اگر بخواهیم دو ویژگی مثبت این صرافی را قید کنیم می‌توانیم به نرخ مناسب ارز و سرعت خدمات اشاره کنیم.خیابان الفهیدی و جاده شیخ زائد میزبان بخشی از شعبه‌های این صرافی می‌باشند.

صرافی الانصاری بهترین کمپانی جهان عرب

صرافی الانصاری در لیست بهترین صرافی‌های دبی می‌درخشد. یک صرافی با بیش از نیم قرن تجربه و فعالیت مستمر. این صرافی یکی از معروف‌ترین صرافی‌های آنلاین است.صرافی الانصاری، به دلیل ارائه خدمات باکیفیت جایزه شیخ خلیفه را از آن خود کرده است و به عنوان یکی از بهترین کمپانی‌های جهان عرب شناخته می‌شود.این صرافی دارای 170 شعبه می‌باشد که 70 شعبه آن در دبی واقع شده‌اند.

خدمات صرافی الانصاری:

  • پرداخت قبض
  • پذیرفتن چک‌های مسافرتی
  • انتقال پول
  • خرید و فروش ارزهای خارجی

برخی از شعب دبی الانصاری در “سیتی سنتر دیره”، “دبی مال”، “بازار الفهیدی” و “بازار مینا” استقرار دارند و شما می‌توانید جهت امورمالی خود به یکی از این شعبه‌ها مراجعه کنید.

بختیاران یکی از بهترین صرافی‌های دبی

اگر به دنبال یکی از صرافی های دبی با نرخ ارز بسیار مناسب هستید به صرافی «بختیاران» سری بزنید. در بختیاران اغلب خدمات ارزی با کیفیت خوبی ارائه می شود. برخی از این خدمات عبارتند از: انتقال پول، پرداخت قبض و خرید و فروش ارزهای خارجی. 

صرافی اورینت دبی

یکی دیگر از صرافی های معتبر دبی به نام «اورینت» است. در اورینت نرخ ارز با قیمت های مناسبی عرضه می شود. در این صرافی می توانید علاوه بر خرید و فروش ارز، پرداخت قبض و انتقال پول نیز انجام دهید. 

مصر کانلو شرکت مجاز مبادله ارزی در دبی

یکی دیگر از صرافی های معتبر دبی «مصرکانلو» است. این صرافی دارای استاندارد بین المللی خدمات مشتری از بریتانیا است. شما می توانید با مراجعه به مصرکانلو که مجوز خود را از بانک مرکزی امارات دریافت کرده است کلیه تبادلات ارزی خود را در اسرع وقت و مقرون به صرفه انجام دهید.

صرافی زنجیره‌ای الامارات در شهر دبی

صرافی «الامارات» یکی از صرافی های بزرگ و زنجیره ای دبی است و بیش از 60 شعبه در دبی دارد. صرافی الامارت در سال 1980 میلادی تأسیس شده و در 131 کشور خارجی فعالیت خود را گسترده است. یکی از خصوصیات جذاب این صرافی مشتری مداری آن و ارائه خدمات ویژه به مشتریان قدیمی است. 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]
Last Updated: 2024-02-20By

مقالات مرتبط