آکواریوم آتلانتیس

خود را در ویرانه های مرموز آتلانتیس در حال گشت و گذار ببینید

انتخاب نوع
۱۰۵.۰۰۰ تومان

ویژگی های آکواریوم آتلانتیس

 

آکواریوم هتل آتلانتیس

آکواریوم هتل آتلانتیس ! هتل بزرگ آتلانتیس در پالم جمیرا است یکی از با شکوه ترین هتل های دنیا، آتلانتیس نام شهر پیشرفته و باستانی غرق شده می باشد، حال این آکواریوم همان اتاق های گمشده را تداعی میکند.  در یک پیاده‌ روی محیر العقول خود را در ویرانه های مرموز آتلانتیس در حال گشت و گذار می‌بینید. کوسه‌ ها، سفره‌ماهی‌ ها، ماهی‌ های پیرانا، خرچنگ دریایی و کوچک‌ ترین اسب‌ های دریایی فقط تعداد اندکی از موجوداتی هستند که در این جهان محصور کننده زیرآب با آن‌ ها رو به رو می‌شوید.

 

 

 

 

 

تونل‌ های زیرآبی به‌ عنوان یک تجربه همه‌ جانبه در این تمدن گمشده کشتی‌ های گمشده و خراب، پیرامون موضوع شهر گمشده آتلانتیس طراحی‌ شده‌اند که شما با خارق‌ العاده‌ترین و رنگارنگ‌ ترین کلکسیون زندگی زیر دریا در ۱۰ اتاق زیبا برخورد خواهید کرد.

بیش از ۲۰ نمایش زندگی دریایی در این آکواریوم دبی وجود دارد که شامل مخزن لمسی است که ستاره دریایی را بردارید یا خیار دریایی را نوازش کنید؛ و اگر کنجکاو هستید که بدانید آیا مارماهی، مار است یا ماهی یا چگونه بگوییم که هامور نر است یا ماده، سپس پشت‌ صحنه تور را برای پیوستن به کارشناسان حیوانات آکواریوم که اسرار اعماق را آشکار می‌کنند، ثبت‌نام کنید. به‌ طور مستقیم در مورد بیمارستان ماهی‌ ها، سیستم تصفیه آب و سایر موارد جذاب که چگونگی مراقبت از ۶۵۰۰۰ حیوان دریایی را آشکار می‌کند را یاد بگیرید. بهترین آن‌ ها این است که شما شانس این را خواهید داشت که خودتان به برخی از حیوانات غذا بدهید.

یا اگر می‌خواهید تجربه درستی از غذا دادن داشته باشید سر خود را درون مرداب کرده و رانندگان حرفه‌ای را که ۱۱ میلیون لیتر از آب‌ های طبیعی را برای غذا دادن به صد ها حیوان بومی دریایی در خلیج‌ فارس را طی می‌کنند، ببینید.
به معنای واقعی کلمه آکواریوم‌ های گمشده ماجراجویی‌ های آتلانتیس را برای کل خانواده فراهم می‌کند.

تصور کنید در ویرانه های مرموز آتلانتیس در حال گشت و گذار هستید ، خود را در میان ۶۵۰۰۰ حیوان دریایی مجسم کنید که دورتادور شما در حال حرکت هستند. در اتاق گمشده ی آتلانتیس می توانید به ماجراجویی بپردازید، در میان مارپیچها و تونل های این تمدن از دست رفته در زیر آب ماجراجویی کنید در حالی که در مواجهه با کوسه ها، مارماهی، اسب دریایی و پیراناها قرار گرفته اید. بیش از ۲۰ نمایشگاه قابل توجه از زندگی دریایی در این آکواریوم در دوبی تعبیه شده است از جمله یک مخزن لمسی و نمایش تاترآبی. این تور اطلاعات زیادی را در مورد افسانه ی آتلانتیس در اختیار شما قرار می دهد.

 

این آکواریوم هم در هتل آتلانتیس واقع شده و شما در مراجعت جهت استفاده از پارک آبی میتوانید بلیط آکواریوم رو به صورت Combo خریداری نمایید . هزینه ورود به آکواریوم و پارک آبی به صورت هم زمان برای بزرگسال ۳۰۰ درهم و برای کودکان ۲۴۵ درهم است.

 

 

آکواریوم آتلانتیس لاست چمبرز (فقط بلیط)

قیمت اصلی بزرگسال ۱۰۰ درهم قیمت ما ۹۹.۰۰۰ تومان

زیر سه سال کودک رایگان بین سه تا ۱۱ سال کودک سایت : ۷۰ درهم ما بدیم ۷۰.۰۰۰ تومان

شرایط

آدرس :  پالم جمیرا
نزدیکترین مترو:  Jumeirah Palm Tram
زمان برگزاری :  همه روزه
مدت زمان :  ساعت ۲۲
زمان شروع :  ساعت ۱۰
ترانسفر :  دارد
چاپ بلیط :  قابل قبول می باشد
اعلام کنسلی :  تا 72 ساعت قبل

قیمت بلیط اصلی

بزرگسال ۱۰۰ درهم (۱۱۱.۰۰۰ تومان)
کودک ۷۰ درهم (۷۷.۰۰۰ تومان)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *