قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط کلی می باشند:

۱- تنظیم کردن جای نشستن بستگی به تعداد صندلیهای خالی‌ دارد که توسط راننده و یا راهنمای تور ترتیب داده میشود.

۲- زمان و ساعت سوار شدن و پیاده شدن در هر سفر قابل تغییر هست . که البته بستگی به میزان ترافیک و موقعیت مکانی شما نیز دارد.

۳- برخی‌ از مورد ذکر شده ممکن است در تعطیلات آخر هفته یا روزهای خاص تعطیل باشد که ما مسئولیت آن را قبول نمی‌کنیم.

۴- زمان دقیق ترانسفر (جا به جایی‌) ممکن هست بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه با زمانی‌ که در وب سایت ذکر شده است متفاوت باشد.

۵- لباسهای تابستانی و خنک برای اکثر ماه‌های سال مناسب هست ، هرچند که در فصل زمستان ممکن هست ژاکت لازم شود.

۶- داشتن عینک آفتابی، کرم ضدّ آفتاب و کلاه در مقابل آفتاب نیز توصیه میشود.

۷- حمل و نقل اختصاصی را می‌توان بر اساس درخواست برای همهٔ تور‌ها سازمان دهی‌ کرد.

۸- جا گذاشتن وسایل شخصی‌ مانند موبیل، دوربین، کیف پول و وسایل با ارزش دیگر در ماشین های تور بر عهده مسافر هست. راننده و راهنمای تور هیچ مسئولیتی برای آن قبول نمیکنند.

۹- کالسکه بچه بدون هماهنگی‌ قبلی‌ در هنگام رزرو اجازه ورود به ماشین را ندارد.

۱۰- کودکان بین ۳ تا ۱۲ سال برای فعالیت های آبی حتما باید همراه بزرگسال باشند.

۱۱- در روز‌هایی‌ که مراسم اسلامی و روز‌های ملی‌ اعلام می شود٬ تورها ممکن است با کمی تغییرات انجام شوند.
(عدم سرو نوشیدنی‌‌های الکلی و عدم برگزاری برنامه های رقص و آتش بازی)

۱۲- لطفا با دقت محتویات و اطلاعات هر تور را در وبسایت اصلی هر شرکت مطالعه کنید و آگاهی کافی را در زمینه زمان شروع تور ها٬ نکات و قوانین مربوط به هر تور را داشته باشید. مجموعه دبی ووچر و بریم دبی مسؤلیتی در خصوص عدم آگاهی شما ندارد.

۱۳- عکسبرداری از شهروندان امارات بخصوص بانوان، نهاد‌های نظامی، ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی اکیداً ممنوع می‌باشد.

۱۴- آشغال ریختن غیر قانونی هست و کسی‌ که مرتکب آن شده باشد جریمه میشود.

۱۵- سیگار کشیدن داخل فضاهای عمومی‌ ممنوع هست.

۱۶- در برخی‌ از تور‌ها به همراه داشتن اصل پاسپورت یا کارت شناسایی معتبر الزامی می‌باشد ما این اطلاعات را در نکات مهم ذکر کردیم پس لطفا اطمینان حاصل فرمائید که بخش اطلاعات مهم را خوانده‌اید. ما هیچگونه مسئولیتی در خصوص عدم پذیرش تور از شما به دلیل عدم همراه داشتن پاسپورت قبول نمی‌کنیم.

۱۷- ما صد در صد حق این را داریم که اگر مهمان سر موقع در مکان حضور پیدا نکند هزینه کامل تور را از وی بگیریم. (عدم امکان کنسلی به دلیل تاخیر مسافر)

۱۸- هزینهٔ پرداخت شده برای امکانات پس داده نمی‌شود.

۱۹- چنانچه عواملی غیر قابل پیشبینی‌ مانند ترافیک، خراب شدن ماشین،تاخیر از طرف مهمانان دیگر و شرایط آب و هوایی‌ رخ داد و باعث تاخیر یا لغو تور شد در صورت امکان تور دیگری جایگزین می‌کنیم.

۲۰- چنانچه مهمان سر موقع برای سوار شدن در محل حضور پیدا نکنند و ماشین از محل قرار برود، هیچ وسیلهٔ جایگزینی برای وی فرستاده نمی‌شود و همچنین هیچ بازپرداختی برای تور از دست رفته وجود ندارد.

۲۱- ما حق کامل را برای برنامه ریزی مجدد سفر یا مسیر، تنظیم قیمت ها، و یا حتی کنسل کردن تور را در هر زمان داریم چنانچه که متوجه بشویم که تور برای ایمنی‌ و راحتی‌ شما ضرر داشته باشد.

۲۲- چنانچه برنامه ای‌ که جزوی از پکیج تور بوده است را استفاده نکنید بازپرداختی برای هزینهٔ آن وجود ندارد.

 

شرایط کنسل کردن بلیط و ووچر ها:

در صورت عدم استفاده مشتری از ووچرهای ارسالی٬ دبی ووچر امکان دریافت کوپن های استفاده نشده را برای مشتریان ایجاد کرده است. جهت عودت هزینه مشتری میبایست موارد استفاده نشده را طی حداکثر ۴۸ ساعت بعد از برگشت به ایران از طریق فرم ارسال پیام٬ چت آنلاین و یا تلگرام  به اطلاع مجموعه دبی ووچر برساند. بعد از بررسی ووچر ها مبلغ محاسبه شده با شرایط زیر واریز می گردد:

۱- در صورت عدم استفاده از یوزرنیم و پسورد تخصیص یافته جهت استفاده ووچر در اپلیکیشن مبلغ ۵۰.۰۰۰ تومان از مبلغ سفارش کسر میگردد و مابقیه مبلغ سفارش با کسر ۳۰ درصد به حساب خریدار واریز میگردد.
۲- سفارش های زیر ۵۰.۰۰۰ شامل عودت هزینه نمی شوند. (در موارد خاص مبلغ ۱۵.۰۰۰ تومان (بابت هزینه صدور یوزرنیم و پسورد) از مبلغ سفارش کسر و مابقی مبلغ با کسر ۳۰٪ کارمزد عودت به حساب خریدار واریز میگردد.)
۳- ووچر و کوپن های غذا و سافاری شامل عودت و کنسلی نمی شوند.
۴- در صورت کنسل کردن سفارش قبل از صدور و ارسال یوزرنیم و پسورد یا بلیط مبلغ ۵۰۰۰ تومان کارمزد بابت پیگیری از مبلغ سفارش کسر می شود.
۵- در صورت امکان کنسل شدن بلیط صادر شده (بلیط های بلند مدت) ۵ الی ۱۰ درصد بابت کارمزد پیگیری و صدور از مبلغ سفارش کسر خواهد شد.
۶- در صورتیکه بازه زمانی خرید بین ۲۰ اسفند الی ۲۰ فروردین باشد٬ کارمزد کسر شده معادل ۴۰ الی ۵۰ درصد می باشد.
۷- هزينه رزرو تور، مبلغ بلیط و مبلغ وديعه تور شامل كنسلي نمي باشد.
۸- کنسل کردن اجاره خودرو بعد از درخواست رزرو شامل کسر مبلغ یک روز هزینه اجاره و پنجاه هزار تومان هزینه رزرو و بررسی مدارک می باشد.
۹- در بازه زمانی ۱۵ نوامبر الی پایان سال میلادی مجموعه دبی ووچر بنا بر صلاحدید خود امکان قبول مرجوعی ووچر را دارد.

زمان ارسال ووچر ها و بلیط ها:

با توجه به رویکرد جدید شرکت اماراتی مبنی بر ارائه کوپن های تخفیف بصورت آنلاین و برروی اپلیکیشن سفارش هاش مشتریان محترم یک روز قبل از تاریخ پرواز به دبی از طریق تلگرام/واتس اپ و یا ایمیل به همراه توضیحات نحوه استفاده ارسال می گردد.

در خصوص بلیط های خریداری شده پس از تنظیم و اعلام تاریخ مدنظر جهت بازدید از مراکز مورد نظر بلیط ها صادر شده و از طریق تلگرام/واتس اپ و یا ایمیل برای مشتریان محترم ارسال می گردد.

قوانین استفاده از ووچر ها در دبی:

نکته: قوانین مربوط به خرید ها از سایت DubaiVoucher.ir می باشد و بلیط هایی که از سایت BerimDubai.com تهیه می شود در کلیه ۳۶۵ روز سال با توجه به تاریخ درج شده برروی بلیط معتبر بوده و قابل استفاده می باشند.)

بر اساس ضوابط در دبی این ووچر ها کاملا قانونی بوده و تمامی طرفین قرارداد تور های تفریحی ملزم به اجرای آن می باشند.

ووچر ها در تمامی روز های سال بجز چند روز قابل استفاده می باشند. روزهایی که نمی توانید از این ووچر ها استفاده نمایید به شرح ذیل میباشند:

1- روز ملی امارات ۲ و ۳ دسامبر
2- روز قبل از کریسمس  ۲۴ دسامبر
3- روز کریسمس ۲۵ دسامبر
4- سال نو میلادی ۳۱ دسامبر
5- سال نو میلادی ۱ ژانویه
6- روز ولنتاین ۱۴ فوریه
7- عید فطر
8- عید قربان
9- ولادت پیامبر ۹ نوامبر