قیمت پارکهای آبی دبی

ما در این مقاله قصد داریم قیمت همه ی پارک های آبی دبی را بررسی کنیم پس با ما همراه باشید.

دبی، شهری در جنوب خلیج فارس در صحرایی سوزان  که اکنون به یکی از  قطب های گردشگری دنیا تبدیل شده است، و سالانه جمعیت زیادی را از سراسر دنیا به سمت خود می کشاند، چندین پارک آبی با کیفیت بالا را در خود جای داده است، در گرمای زیاد تفریحات آبی از هر چیز دیگری حال آدمی را خوب می کند.

اگر علاقه مند به پارک آبی های دبی هستید ما در ادامه این متن به مقایسه نرخ هزینه ها و قیمت پارک آبی دبی درب گیشه و نرخ های فوق العاده بریم دبی می پردازیم.

 

امتیاز دهید!
کل: 11 میانگین: 3.5

قیمت پارک آبی دبی؛ وایلد وادی Wildwadi

پارک آبی وایلد وادی دبیپارک آبی وایلد وادی به اعتبار نظر سنجی ها جز 10 پارک آبی برتر دنیاست، این پارک آبی در منطقه جمیرا در کنار هتل برج العرب و با منظره این هتل و با نرخ و آفرهای ویژه محبوب ترین پارک آبی دبی است.

این پارک آبی با تعداد زیادی سرسره، ترن های آبی، سقوط آزاد، استخرهای مواج، بارانی و موج سواری، قسمت بازی کودکان، فروشگاه و رستوران را در خود جای داده است، برای مشاهده تصاویر و اطلاعات بیشتر به لینک وایلد وادی مراجعه کنید.

هزینه این پارک آبی در دبی درب گیشه برای بزرگسالان 299 درهم است، برای کودکان 2 سال تا قد 110 سانتی متر 259 درهم و نوزادان زیر دو سال نیز رایگان است.

هزینه های جانبی این پارک آبی در دبی شامل حوله بصورت اختیاری به ارزش 29 درهم و کمد اختیاری سایز کوچک 39 درهم، متوسط 49 درهم و کمد 69 درهم می باشد.

بردن مواد خوراکی به داخل مجموعه ممنوع است، با این حال به همراه داشتن یک بطری آب ظاهرا منعی ندارد، هزینه بطری آب معدنی کوچک در پارک آبی در داخل مجموعه 15 درهم است در حالی که داخل شهر نرخ همین بطری آب حدود از 1 درهم شروع می شود، ناهار نیز در مجموعه وایلد از حدود 70 درهم به بالا می باشد.

درب گیشه همه روزه تنها بلیط بدون ناهار فروخته می شود و هیچ آفری درب گیشه موجود نمی باشد.

در سایت وایلد وادی نرخ ها نسبت به گیشه کمی پایین تر و ممکن است، بلیط ها با تخفیف مناسبتی ارائه شود، ولی در نظر داشته باشید با این حال تمامی نرخ های بریم دبی با نرخ بسیار ویژه تری ارائه می شود.

با توجه به توضیحات فوق پیشنهاد بریم دبی به شما بلیط پارک آبی با ناهار می باشد.

جدول نرخ قیمت بلیط پارک آبی دبی؛ وایلد وادی و آفرهای ویژه

قیمت پارک آبی دبی؛ آتلانتیس آکواونچر

پارک آبی آتلانتیسپارک آبی آتلانتیس دبی یا پارک آبی آکوانچر بزرگترین پارک آبی دنیا است و از نظر تریپ ادوایزر دومین پارک آبی برتر دنیا، متعلق به مجموعه هتل آتلانتیس دبی و در تاج جزیره پالم در ساحل دریای خلیج فارس واقع شده است.

این پارک آبی در دبی مانند باقی پارک آبی ها سرسره، ترن آبی، استخر موج، رودخانه، فروشکاه و رستوران دارد و علاوه بر این سقوط آزاد آن از استخر کوسه عبور می کنید، ساحل اختصاصی دارد و در پکیج های بالاتر امکان ملاقات و شنا با دلفین ها را دارید.

همچنین مجموعه آتلانتیس دارای یک آکواریوم به نام لاست چمپرز (شهر گمشده) می باشد.

هزینه این پارک آبی دبی، درب گیشه برای بزرگسالان 320 درهم و کودکان 3 تا 7 سال 300 درهم می باشد، هزینه بلیط کمبو این پارک آبی یعنی (پارک آبی و آکواریوم آتلانتیس) درب گیشه 375 درهم و کودکان 3 تا 7 سال 355 درهم می باشد.

نرخ آکواریوم لاست چمپرز نیز درب گیشه 120 درهم می باشد، البته آکواریوم اصلی دبی آکواریوم دبی مال می باشد برای مشاهده نرخ و تورهای این آکواریوم کلیک کنید.

نرخ اجاره حوله (اختیاری) 35 درهم و کمد (اختیاری) در دو سایز 45 و 75 درهم می باشد.

هزینه ناهار داخل مجموعه از 60 درهم شروع می شود.

جدول نرخ بلیط پارک آبی دبی؛ آتلانتیس 


			

پارک آبی یاس ابوظبی

پارک آبی یاس ابوظبی

پارک آبی یاس در جزیره یاس در شهر ابوظبی قرار داد، جزیره یاس یک منطقه در ابوظبی است که سرزمین فراری، پارک آبی یاس، مجموعه وارنر بروس، یاس مال و کلی مجموعه دیگر را در خود جای داده است.

پارک آبی یاس با 40 وسیله بازی و داشتن ترن های طولانی و مهیج معروف شده است، هزینه بلیط پارک آبی یاس درب گیشه این مجموعه 295 درهم می باشد. کمد هزینه مجزا دارد و بهتر است با خود حوله و مایو به همراه داشته باشید، چون هزینه خرید حوله، مایو و دیگر اقلام مورد نیاز در فروشگاه های پارک آبی کمتر بیشتر از تصورتان است.

اگر به دبی سفر کرده اید و قصد استفاده از این پارک آبی را دارید، باید به شما بگوییم مسیر این پارک آبی در فاصله ای حدود دو ساعت از دبی می باشد و رفت و آمد تقریبا با تاکسی، ترانسفر یا شاتل های رایگان پارک آبی مقدور است و خبری از مترو نیست.

جدول نرخ قیمت بلیط پارک آبی دبی؛ یاس ابوظبی و آفرهای ویژه با فراری پارک و وارنر بروس

قیمت پارک آبی دبی؛ لگولند

پارک آبی لگولند ویژه کودکان و والدین آنهاست، ورودی این پارک  آبی برای افراد بالای 2 سال هر نفر 330 درهم می باشد.

جدول نرخ قیمت بلیط پارک آبی دبی؛ (لگولند، موشن گیت)

قیمت پارک آبی دبی؛ لاگونا

پارک آبی لاگوناپارک آبی لاگونا در ساحل زیبا و دوست داشتنی لامر دبی می باشد، پارک آبی فوق العاده زیبا، کمی کوچکتر از وایلد وادی، کمی مدرن تر و با قیمت های بهتر از باقی پارک آبی های دبی است.

این پارک آبی هم سرسره های جالبی دارد و درخود ترن های آبی، سقوط آزاد، استخرهای موج سواری، قسمت بازی کودکان، فروشگاه و رستوران را جای داده است.

 هزینه این پارک آبی در دبی درب گیشه برای بالای 2 سال 210 درهم می باشد،

هزینه ناهار داخل مجموعه از 60 درهم شروع می شود.

جدول نرخ قیمت بلیط پارک آبی دبی؛ لاگونای دبی 

namad samandehi