سافاری دبی

قیمت بلیط سافاری دبی با آفر های جذاب و پکیج های متنوع

سافاری دبی
برای خرید
گزینه ها را انتخاب کنید

اطلاعات سافاری دبی

زمان برگزاری : همه روزه
زمان شروع : 14:30
مدت زمان : ۷ ساعت
ترانسفر : رایگان

گزینه های خرید سافاری دبی

رزرو تور سافاری دبی به همراه شام به ازای هر نفر

پرداخت مبلغ ۱۰۰ هزار تومان برای رزرو سافاری در دبی و پرداخت نقدی ۱۵۰ درهم به ازای هر نفر به راننده
۳۰۰ درهم

تور کامل سافاری صحرای دبی به همراه شام به ازای هر نفر

در این حالت هزینه کامل سافاری پرداخت شده و نیاز به پرداخت هزینه به راننده نیست، هزینه موارد نظیر موتور چهار چرخ و قلیان کلا جدا می باشد.
۳۰۰ درهم

تور کامل سافاری صحرای دبی ویژه به همراه شام به ازای هر نفر

این سافاری نسبت به سافاری های عادی با ماشین با کیفیت تری انجام می شود، کمپ سافاری و شام از سطح بالاتری برخوردار است، در این مدل سافاری امکان پرداخت وجه به راننده نیست و هزینه می بایست کامل از طریق سایت یا کارت به کارت پرداخت گردد.
۴۰۰ درهم

رزرو سافاری صحرای دبی – دربست تا ۶ نفر

این آیتم برای ثبت رزرو سافاری با ظرفیت ۶ نفر به صورت اختصاصی می باشد. و می بایست مبلغ ۹۰۰ درهم به راننده پرداخت گردد.
۱۸۰۰ درهم

سافاری صحرای دبی – دربست تا ۶ نفر

این آیتم برای سافاری با ظرفیت ۶ نفر به صورت اختصاصی می باشد، این آیتم نیاز به پرداخت هزینه مازاد به راننده نمی باشد.
** ترانسفر تا کمپ سافاری با خودرو لندکروز یا خودروی 4×4 می باشد.
۱۸۰۰ درهم

موتور 4 چرخ یک نفره

استفاده 20 دقیقه از موتور 4 چرخ یک نفره 150cc (این ایتم فقط با سافاری عادی قابل تهیه میباشد)
100 درهم

کابین VIP

جایگاه ویژه برای پذیرایی و سرو شام برای هر نفر (این ایتم فقط با سافاری عادی قابل تهیه میباشد)
50 درهم

قلیان

اختصاصی (انتخاب طعم) – سر میز – هر نفر
در کمپ محوطه ای برای استفاده از قلیان به صورت رایگان وجود دارد. این آیتم در صورتی که بخواهید قلیان سر میز شما سرو شود.
50 درهم

 

 

کمپ استثنایی رویال ویژن دربست

امکانات تور سافاری دبی

خدمات تور سافاری در دبی

سافاری دبی کمپ استاندارد (نیویورک – یونیک)

 • رفت و برگشت از محل هتل شما تا صحرا
 • آفرود در شن های صحرای دبی با ماشین 4 x 4 (Dune Bashing)
 • اسکی روی شن (Sand Boarding)
 • شتر سواری (Camel Ride)
 • عکاسی با غروب آفتاب شاهین
 • دون باگی یا موتور چهارچرخ (هزینه جداگانه)
 • استقرار در کمپ ( چای، قهوه، تنقلات و قلیان)
 • کمپ بین المللی
 • نوشیدنی نامحدود
 • نقش حنا یا تاتو حنا
 • رقص عربی (Belly Dancing) 
 • نمایش تانورا  (Tanoura Show) 
 • نمایش عروسکی
 • تماشای آشپزی زنده
 • شام (BBQ Diner) 
 • ساعت حرکت تور 14:30 الی 15:30 و بازگشت 22:00

سافاری دبی ویژه

 

 • ترانسفر رفت و برگشت به هتل
 • آفرود در شن های دبی با ماشین 4×4 (Dune Bashing)
 • استفاده از نمای زیبای غروب آفتاب برای عکاسی
 • کمپ بین المللی
 • شتر سواری
 • تاتو حنا
 • تماشای آشپزی زنده
 • منو شام باربیکیو همراه با غذاهای گیاهی
 • رقص عربی (Belly Dancing)
 • نمایش تانورا (tanoura show)
 • نوشیدنی نامحدود
 • دون باگی یا موتور چهار چرخ (با هزینه جداگانه)
 • ساعت حرکت تور 15:00 الی 16:00 و بازگشت 22:00

 

*این تور شامل لیدر فارسی نمی شود.
*کمپ ایرانی سافاری در دبی وجود ندارد و همه کمپ ها بین المللی هستند.

ویژگی های تور سافاری دبی

در حقیقت با تهیه این تور تمام کارهای رزرو توسط مجموعه بریم دبی انجام می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری شما در دفتر تور سافاری در دبی نیست. همچنین امکان پرداخت هزینه سافاری را به راننده خودرو سافاری نیز می باشد و محدودیتی در خصوص استفاده در تاریخ وجود ندارد. این یعنی با خیال راحت رزرو تور سافاری را به بریم دبی بسپارید تا با اطمینان خاطر از این تفریحات دبی لذت کافی را ببرید.

مواردی که هزینه آنها به صورت جداگانه حساب می‌شود

در تور سافاری دبی تفریحاتی دیده می‌شود که هزینه آنها جدا از هزینه تور است. تفریحاتی که لذت بخشی مخصوص به خود را دارند و سفر شما را به یک سفر خاطره‌انگیز تبدیل می‌کنند.

 1. نوشیدنی‌های خاص
 2. عکس گرفتن با شاهین (Falcon) هزینه برای هر نفر 10 درهم
 3. موتور ATV (چهارچرخQuad Biking) هر نفر 15 دقیقه داخل کمپ 100 درهم و برای خارج از کمپ 200 درهم
 4. قسمت VIP جهت سرو غذا
 5. قلیان

 

قوانین

 • قیمت بلیط سافاری دبی برای کودکان زیر سه سال رایگان می‌باشد (نیاز به پاسپورت)
 • بازدیدکنندگان اجازه ندارند غذا و نوشیدنی همراه با خود داشته باشند
 • در ماه رمضان رقص عربی اجرا نمی‌شود

توضیحات

اگر یک نظرسنجی برگزار کنید و از افراد مختلف با ملیت‌های گوناگون، بخواهید که چند تا از بهترین و مهیج‌ترین تفریحات دبی را معرفی کنند، بی‌شک یکی از آنها تور سافاری دبی است. در واقع سافاری دبی یکی از مهیج‌ترین تفریحات دبی به حساب می‌آید. اگر اهل هیجان هستید و می‌خواهید آدرنالین خونتان را بالا ببرید و همچنین خاطره‌ای خوش برای خودتان و همسفرانتان بسازید بهترین کار این است که این دو پیشنهاد بریم دبی را بپذیرید:
1- تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با این تفریح و گزینه‌های آن آشنا شوید
2- پیشنهادهای جذاب و پکیج‌های متنوع این مجموعه را به هیچ وجه از دست ندهید.

                    

قبل از این که با پکیج‌های متنوع روبه‌رو شویم بهتر است که اطلاعات عمومی خودمان را در خصوص این تور جذاب افزایش دهیم. تور سافاری دبی همه روزه برگزار می‌شود و شما می‌توانید در هر روزی که می‌خواهید در این تور تفریحی شرکت کنید.
شروع تور سافاری حدودا ساعت 14:30 می باشد و مدت زمان این تور حدود 7 ساعت است و ترانسفر از هتل تا صحرا و از آنجا تا هتل رایگان می‌باشد.
شاید 99 درصد انسان ها نتوانند مثل ایلان ماسک شرایط مالی زندگی در مریخ را فراهم کنند، اما خوشایند نیست که حسرت سافاری دبی را بر دل خود بگذارند. توری که هم وقتی در آن هستید سراسر لذت و هیجان است و هم زمانی که خاطراتش را به یاد می‌آورید.در ادامه با امکانات این تور بییشتر آشنا می‌شویم.

چرا نباید بلیط سافاری دبی را از دست بدهیم؟

این نکته که انسان به تفریح نیاز دارد و تفریح باعث افزایش راندمان کاری افراد می‌شود بر هیچ‌کس پوشیده نیست، اما به چه دلیل سافاری دبی یکی از بهترین گزینه‌های تفریحی جهان است؟

اول این که، شما در تور سافاری دبی، هیجان و آرامش را با هم تجربه می‌کنید. برای مثال تماشای دریا و امواجش یکی از تفریحات آرامش بخش است اما هیجانی در دل خود ندارد. ولی در سافاری دبی هم هیجان شن‌نوردی با ماشین و موتور چهار چرخ و اسکیت برد نصیب مسافران می‌شود و هم سکوت صحرا، شترسواری و نشستن شبانه در دل صحرا آرامش را به قلب انسان هدیه می‌دهد. و دوم این که در تور سافاری دبی با شیوه زندگی سنتی امارات و دبی قبل از این که به یکی از بزرگترین مراکز تجاری جهان تبدیل شوند آشنا می‌شوید.چادرها، قلیان، قهوه عربی، رقص عربی و … همگی یادآور گذشته‌های دور دبی هستند. یادگاری روزگاری که شاید هیچ کس فکر نمی‌کرد این صحرا محل تاسیس لاکچری‌ترین هتل‌ها و مراکز خرید دنیا بشود. اگر قصد سفر به دبی را دارید پیشنهاد می‌کنم به لیست کامل تورهای بریم دبی رجوع کنید.

 

خلاصه برنامه‌های تور سافاری دبی

تور سافاری دبی با ترانسفر، این گونه آغاز می‌شود که، ابتدا وسایل نقلیه ما به محل اقامت شما(هتل یا منزل فرق نمی‌کند) می‌آیند و شما را به صحرا می‌برند تا برای چند ساعت از دغدغه‌های روزانه رهایی پیدا کنید و بدن و روحتان را به شادترین و آرام‌ترین حالت ممکن مهمان کنید. وقتی به صحرا برسید، قسمت هیجان‌انگیز سفر شما آغاز می‌گردد. سوار لندکروزر 4×4 می‌شوید و به سرزمین شن‌های روان می‌روید، سرازیر می‌شوید، اوج می‌گیرید، هیجان کل وجودتان را می‌گیرد و آدرنالین تان به شدت بالا می‌رود. تجربه لغزیدن روی شن‌ها بی‌شک تجربه‌ای است که افراد کمی آن را تجربه کرده‌اند پس این لذت را به هیچ وجه از دست ندهید.بعد از سواری روی شن‌ها به سمت کمپ‌های صحرایی می‌روید. رقص زیبا و دلفریب عربی و تانورا در انتظار نگاه شما هستند.تماشای زیبایی هنر رقص با عطر قهوه عربی تجربه‌ای بی‌بدیل برای شما رقم خواهد زد. 

تورسافاری دبی خاطره‌ای خواهد شد که مثل خاطره روزهای کودکی تا ابد در ذهنتان حک می شود. جدا از این ها شترسواری در صحرای امارات خواه‌ناخواه شما را به قرنهای دور می‌برد. یک لحظه به این تصاویر فکر کنید! صحرایی با شن هایی روان و چشم‌اندازی بی‌نظیر، شترسواری در سرزمینی با رنگهای گرم، چادرهای صحرایی و همه و همه به ما می‌گوید که در تور سافاری دبی، دوربین را فراموش نکنیم. مناظر زیبا و چشم‌اندازهای نادری که در طبیعت این سرزمین دیده می‌شود بهترین پس زمینه ها و سوژه های عکاسی هستند، سوژه هایی که از شما عکس هایی ماندگار به ثبت می‌رسانند. البته صرفا چشم‌اندازها نیستند که عکس های شما را ماندگار می‌کنند، گزینه‌های دیگری مانند پوشیدن لباس های سنتی و نقاشی حنا به روی دستهایتان در زیبا سازی عکسهایتان نقش بسزایی دارند.

سافاری دبیتور سافاری دبی

بعد از این تفریحات نوبت به شام می‌رسد که بعد از میل کردن آن، شما را به محل اقامتتان می‌رسانیم.

لندکروز سواری روی شن های صحرای دبی(Dune Bashing)

Dune bashing یا رانندگی آفرود پرسرعت روی تپه‌های شنی، از آنجا که شن های نرم و روانی دارد هم نوع خاصی از ماشین را می‌طلبد و هم راننده‌ای حرفه‌ای که بتواند در این مسیر با سرعت بالا رانندگی کند و تعادل ماشین را حفظ کند. معمولا ماشین هایی که برای این گردش مورد استفاده قرار می‌گیرند، ماشین های شاسی بلند مثل تویوتا لندکروز و نیسان پاترول هستند. جدا از هیجانی که از سواری با سرعت بالا در یک مسیر شنی پر افت و خیز نصیبتان می‌شود.

بلیط تور سافاری دبیسافاری در دبیسافاری صحرا دبیسافاری کویر دبی

موتورسواری یا دون باگی در سافاری دبی(Dune Buggy)

اگر می‌خواهید هیجان انگیزی سفر خود را به اوج برسانید حتما سواری بر موتور چهار چرخ و یا دون باگی (ماشین ها صحرایی) را تجربه کنید. در این موتورها برای ایجاد ایمنی بیشتر اتاقی قفس مانند با یک صندلی تک نفره در نظر گرفته شده که سطح امنیت این تفریح را بالاتر می‌برد و شما می‌توانید با آسودگی خاطر روی پستی بلندی‌های تپه‌های قرمز رنگ موتورسواری کنید و خاطره‌ای جذاب برای خودتان رقم بزنید.

 

اسکی روی شن در تور سافاری دبی

یکی دیگر از تفریحات هیجان‌انگیز و مفرح تور سافاری دبی که بسیار خاطره‌انگیز خواهد شد، اسکی روی شن‌های قرمز رنگ است. یک زمانی اگر اسم اسکی به گوشمان می‌خورد سریع کوهستانی پر برف را متصور می‌شدیم با دمای زیر صفر و ورزشکارانی که پوشاک گرم به تن داشتند اما امروزه اسکی فقط مختص برف و کوهستان نیست بلکه یک نوع اسکی در دبی وجود دارد که روی تپه های قرمز و زیر خورشید داغ امارات قابل اجرا است. نگران مصدومیت نیز نباشید چرا که به واسطه نرمی شن ها هیچ خطری متوجه هیچ کسی نخواهد شد. در سفر به دبی این تفریح را به هیچ وجه از دست ندهید چرا که یکی از تجربه های بکر و خاص شما خواهد شد.

تور کویر دبی

شترسواری در سافاری دبی

وقتی پا به صحرای امارات می‌گذارید در حقیقت خود را با عجایب و تجربه‌هایی روبه‌رو می‌کنید که برایتان تازگی دارند. از تماشای گونه‌های گیاهی و حشرات عجیب و غریب تا پیمودن صحرای قرمز و تپه های شنی آن با شترسواری. خصوصا که این اتفاق در غروبی زیبا رخ بدهد.

تور صحرا دبیسافاری دبیرزرو سافاری دبیسافاری دبیبلیط سافاری دبی

عکاسی در غروب آفتاب با شاهین 

یکی از جذابه هایی که در همین مطلب به آن اشاره شد، عکاسی از مناظر و غروب زیبای آفتاب صحرای امارات می‌باشد. می‌توانید به این منظره زیبا موارد زیبای دیگری نیز اضافه کنید مثلا می‌توانید با شاهین پرنده نماد کشور امارات که زیبایی عکس شما را دوچندان می‌کنند در منظره غروب عکس بگیرید.

سافاری دبی

رقص عربی 

رقص عربی یا بلی دنس در واقع یک نوع رقص شکم است و یک رقص مصری به حساب می‌آید. این رقص کاملا بر حرکات قسمت میانی بدن تمرکز دارد. که با لباس و استایل رقص که بسته به کشورها و منطقه های مختلف، شکل متفاوتی دارد، لحظاتی شاد و اجرایی زیبا را به ارمغان می‌آورد. به طوری که یکی از زیباترین بخش های سفرتان شود.

رقص تانورا 

اگر می‌خواهید یک رقص زیبا با دامن های چند رنگ و نورانی ببینید، بهترین انتخاب، رقص تانورا است. تانورا در زبان انگلیسی به معنای دامن می‌باشد و این رقص یک رقص فولکلور است که در کشورهای عربی بسیار معروف و شناخته شده است. این رقص برگرفته از رقص صوفی ترکیه و مصر می‌باشد. زیبایی این رقص باعث شده که در کشورهای غیر عربی نیز یک اجرا برای افراد غیر صوفی به حساب بیاید. زیبایی این رقص به گونه‌ای است که چشم از آن برنمی‌دارید  و خاطره‌اش را از ذهنتان دور نمی‌کنید.

نقش حنا در تور سافاری صحرای دبی

احتمالا روی دست دختران عرب، نقش های زیبای تاتو مانندی را دیده‌اید که در واقع تتو نیست و نقش حنا یا همان طراحی با حنا می‌باشد. نقش حنا در واقع یک هنر کهن به حساب می‌آید که قدمتی هزار ساله دارد و در کشورهای عربی، پاکستان، هند، آفریقا و کشورهای خاورمیانه انجام می‌گیرد. نقش حنا که در تور سافاری دبی اجرا می‌شود زنان زیادی را به سوی خود جذب می‌کند.در واقع با مخلوط کردن حنای هندی با موادی مخصوص، خمیری نرم و روان به دست می‌آید که به وسیله آن نقش های ظریف، زیبا، فانتزی و مدرن برای بخش های مختلف بدن مثل پا، دست، انگشتان، کتف و غیره طراحی می‌کنند.

عکس های سافاری کویر دبی

همان طور که در عکس های سافاری دبی مشاهده می‌کنید قرار است به سرزمینی زیبا و عجیب قدم بگذارید که هم هیجان را به تنتان تزریق می‌کند و هم آرامش را به روحتان هدیه می‌دهد و همچنین با تفریحاتی که خیلی از آنها را برای بار اول تجربه می‌کنید به استقبالتان می‌آید. هر کدام از این عکس ها حس جالبی را برایتان به وجود می‌آورد. برای مثال شتر سواری در غروبی سرخ رنگ ما را به دنیای کارتونی سندباد می‌برد که از این دیار به آن دیار سفر می‌کرد و یا شب نشینی در چادر و شن های نرم ما را به فضای فیلم مومیایی می‌برد. در عین زیبایی، رازآلودی این محیط نیز برای مسافران بسیار جذاب است.

تور سافاری دبیسافاریسافاری دبی

منوی غذا و پذیرایی در سافاری صحرای دبی

بعد از استفاده از خدمات بیرون کمپ نظیر آفرود سواری در شن، موتور چهار چرخ، شتری سواری و … حدودا عصر هنگام وارد کمپ می شوید، پذیرایی برای عصر قبل از نمایش و رقص ها شامل چای، قهوه، سمبوسه عصرانه و قلیان می باشد و بعد از نمایش ها در تور سافاری دبی شما با انواع غذاهای کبابی و غیر کبابی روبه‌رو می‌شوید، کافی است نگاهی به منوی غذای اینطور نگاهی بیندازید تا با تنوع غذایی آن آشنا شوید. تنوع غذایی بخشی از جذابیت این منو است و خوشمزگی غذاها آن روی سکه منوی غذا می‌باشد. معمولا منوی غذا شامل، انواع سالاد، دسر، برنج، ماکارونی، منوی کبابی، و نوشیدنی های گازدار و آب معدنی می باشد.

سافاری دبیپذیرایی سافاری دبیسلف سرویس سافاری دبیغذا در سافاری دبی

سخن پایانی

اگر قصد سفر به دبی را دارید و یا می‌خواهید بخشی از روزتان را با تلفیقی از هیجان و آرامش سپری کنید، شاهد اجرا هنری به اسم رقص باشید و یا عکس هایی بی‌نظیر با مناظری دل‌فریب را ثبت کنید، به هیچ وجه سافاری دبی را به هیچ وجه از دست ندهید.شما با انتخاب این تور در واقع خودتان را به یک مهمانی دعوت می‌کنید که نظیر آن را تا کنون ندیده‌اید و با تفریحاتی روبه‌رو می‌شوید که شکل هیجان و آرامش آنها بسیار متفاوت است با آن تفریحاتی که تا کنون تجربه کرده‌اید. برای خلق یک تجربه بکر و بی‌نظیر، تور سافاری دبی بهترین انتخاب است.

برای آشنایی بیشتر با سایر تورها می‌توانید به پکیج تورهای بریم دبی نیز سر بزنید و با کلیه تورهای مجموعه ما آشنا شوید.

منو شام سافاری دبی ویژه

سافاری افرود دبی

محبوب ترین تفریحات سافاری دبی از دیدگاه مشتریان

 

 

 آفرود سواری در شن  ⭐⭐⭐⭐⭐
دون باگی ⭐⭐⭐⭐⭐
موتور چهار چرخ ⭐⭐⭐⭐⭐
رقص عربی ⭐⭐⭐⭐⭐
رقص تانورا ⭐⭐⭐⭐
شتر سواری ⭐⭐⭐⭐
اسکی روی شن ⭐⭐⭐
عکاسی با شاهین ⭐⭐⭐
نقش حنا ⭐⭐
نمایش عروسکی ⭐⭐
امتیاز دهید!
کل: 30 میانگین: 4.7

سوالات متدوال

آفرود در شن های دبی، اسکی روی شن، شتر سواری، موتور چهار چرخ، رقص عربی، استقرار در کمپ عربی، نمایش تانورا، نقش حنا یا تاتو حنا و ...

در تور سافاری دبی محدودیتی برای پوشش وجود ندارد و شن به راحتی از لباس و کفش جدا می شود

113 پاسخ به “سافاری دبی”

 1. صالح شکیبا گفت:

  سلام من هفته ی پیش تور سافاری ویژه خریدم ازتون
  واقعا کارتون خیلی زشت بود
  اعلام نکردین که لیدر فارسی زبان نمیاد و جوابتون فقط این بود که نیازی نیست

  • مهدی فرهادی گفت:

   سلام
   در صورتی که پاسخ دهی نامناسب با شما انجام شده از شما عذر خواهی میکنیم
   ولی تور سافاری نیاز به لیدر نداره و راننده ها اغلب پاکستانی هستند البته تمامی راننده ها محترم با تجربه می باشند

 2. کمال گفت:

  با سلام، ما خانواده 6 نفره مهمون یکی از اقوام در دبی هستیم هفته بعد و هتل نیستیم. برای سافاری ویژه می خواستم بلیط تهیه کنم. ترنسفر از آدرس منزل که بدیم قابل انجام است؟ ممنون

 3. آرش گفت:

  سلام
  در سافاری ویژه مشروب سرو میشه؟
  نوشیندنی نامحدود یعنی چی؟

  • مهدی فرهادی گفت:

   سلام،
   امکان خرید نوشیدنی الکلی بصورت جداگانه هست.
   سافاری ویژه از لحاظ خودرو سافاری، کمپ و شام کیفیت بالاتری داره.

 4. مرجان گفت:

  با سلام
  به نظر شما شرکت در سافاری بهتره یا گشت شهری ابوظبی ؟

 5. zari گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من و همسرم اواسط اسفندماه میخوایم بریم دبی
  میتونیم چند روز قبل از حرکت تور سافاری رو رزرو کنیم ؟
  و اینکه هزینه عکس و شترسواری جداست یا با همون هزینه تور حساب شده ؟

  • مهدی فرهادی گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر
   بله میتونین رزرو کنین مشکلی نیست، دستکم یک روز قبل باشه اوکی هست.
   عکاسی با شاهین هزینه داره (10 درهم) ولی شترسواری رایگان هست.

 6. صبا گفت:

  ببخشید واسه خرید تور سافاری از چقدر قبل میشه انحام داد؟
  میشه شب قبلش خرید داشته باشیم؟
  و اینکه ووچر چیه؟؟ توی همه کامنت ها نوشته بودن؟
  و واسه بهمن ماه ۱۴۰۱ هزینه تور سافاری چقدر هست؟؟

  • مهدی فرهادی گفت:

   سلام،
   بله از شب قبل هم میتونین خرید کنین، ولی بهتره کمی زودتر اقدام کنید که هماهنگی بهتری داشته باشیم.
   ووچر در واقع کوپن تخفیف هست که روی این موارد اعمال شده است.
   نرخ ها بر اساس نرخ ارز تغییر میکنه و روی سایت مشخص هست.

 7. فاطمه رستگار گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  سافاری هم عالی بود و سپاسگزارم 🙏🏻

  راننده اولش قرارمیگذاشت ساعت٢:۴٠
  فلان جا باشید
  اما از از ٢:٢٠ زنگ میزد من منتظرم چرااااا نمیاین!!!
  باید بهش یادآوری میکردیم خودتون گفتین فلان ساعت قراره
  میگفت خوب زود رسیدم 🙈😂
  ولی جدا از این بسیار توانا و مهربان بودن و بما خوش گذشت.
  سایر برنامه ها هم در این هشت روز
  همه عالیییییی بود
  و سپاسگزارم از تیم قوی شما و خوشحالم به هر دوستی ک تو آژانس فعالیت داشت یا مسافر هست
  معرفیتون کردم
  چون خودم اتفاقی باهاتون آشنا شدم و فکر میکنم تبلیغات بیشتری نیازه تا مردم یاد بگیرن از خدمات خوبتون استفاده کنن و کمی راحت تر سفر کنن.
  از صمیم قلب امیدوارم حال دل مردم ایران هرچه زودتر خوب شه و شاهد ایران آزاد و آبادی باشیم ک زندگی مردمش بسیاااار باکیفیت تر و پربرکت تر و سالم‌تر باشه
  و آسوده ب همه جا سفر هم داشته باشن
  و ب طبع برای شماهم روزی و برکت روزافزون و رونق کارتون رو آرزومندم 🙏🏻

 8. علیرضا گفت:

  سلام جهت ترانسفر روزش رو چطوری می تونیم هماهنگ کنیم؟

 9. رضا گفت:

  سلام.با پرداخت تور ویژه آیا نیازی به هزینه مجدد برای اسکی روی شن و شترسواری نیز هست یا اینکه شامل حال تور میشه؟

 10. Amin mozhddami گفت:

  سلام وقت بخير از خدمت تك تك اعضاى اين مجموعه الخصوص اقاى. فرهادى ونصرتى من الان دبى قيمت هاى كه اينجا ميگن قيمت هاى فضايى بهتر از ايران بريم دبى ريالى پرداخت كنيد بد بياين صرفه جويى ميشه بد ديروز تور سافارى داشتيم واقعا عالى بود

 11. فاطمه اسماعیلی گفت:

  سلام و عرض ادب
  فقط میتونم بگم شما و تیمتون خیییییلی خوبید خیلی
  ممنون از پاسخگویی 24 ساعتتون
  من یبار شهریور 1400 برای سفر خودم ازتون خرید کردم واقعا بدن دغدغه و بدون استرس و با قیمت خییییلی مناسب تر و ارزون تر به تفریحاتم رسیدم
  الانم برای 14 تا19 تیر برای خانوادم ازتون تمامی تفریحات رو گرفتم و تونستن با برنامه ریزی کامل ازاینجا بدون دغدغه برن وبه تفریحاتشون برسن
  بی شک شمارو به هرکسی ک بخواد بره دبی معرفی میکنم
  قیمت هاتون خیلی ارزونتر از لیدرهای داخل هتل هست برنامه ریزی و پاسخگوییتون هم واقعا حرف نداره
  واقعا ممنون ازتون که اینقده خوبین

  • کیوان نصرتی گفت:

   سلام خانم اسماعیلی
   خیلی ممنون از شما بابت اعتماد و ارسال نظرتون
   ایشالا که بهشون خوش گذشته باشه
   درخدمت شما هستیم 🙂

 12. محمد محسنی گفت:

  سلام
  کدوم تور هست؟ نیویورک یا عربین؟

 13. کتایون گفت:

  سلام و آرزوی سلامتی
  واقعا ممنون از سایت خوبتان، من اول با تردید راستش اقدام کردم ، چون دبی بودیم و از همان جا تورها رو از سایت شما تهیه کردم. قیمت ها اصلا قابل مقایسه با قیمت های اعلام شده از طرف هتل نبود، خیلی خیلی خوشحالم به با اعتماد به سایت شما دو تور را با قیمت پایین تر از حتی یکی از تورهایی که هتل اعلام کرده بود ، تهیه کردیم. همه چیز با نظم و ترتیب انجام شده، در ضمن راننده سافاری ما بسیار بسیار تبحر بالاتری نسبت به بقیه داشت.

 14. Zahra sadr گفت:

  اگه بخوام برای مسافر هایم که 6 نفر هستن رزرو کنم میشه پول رو من کامل پرداخت کنم ؟ و هزینه جداگونه هر کدوم رو از کجا باید ببینم ؟

  • کیوان نصرتی گفت:

   سلام بله هزینه ها داخل سایت هست میتونید تور سافاری رو کامل ریالی پرداخت کنید

 15. پریا گفت:

  سلام امکان خرید تور بدون شام هست؟

 16. زینب گفت:

  سلام ببخشید کسی میدونه کدوم قسمت نمایشگاه اکسپو تست پی سی ار میگیرن

 17. یاسین گفت:

  سلام سافاری نمیشه اول بره کمپ بعد بره شن سواری
  ما چند نفریم دوتامون سنشون بالاس مناسب اون شرایط هیجان نیستن

 18. سروش فرجی گفت:

  سلام در صورت اینکه ترانسفر نخواهیم آیا مبلغی کسر میشه از این آفر های پیج ؟

 19. ساعی گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم ببینم در سافاری قلیون سرو نمیشه ؟هزینش به چه صورته اگه سرو بشه

 20. فرهاد گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم برای گشت سافاری صحرا راننده فارسی زبان هست .
  ممنون

 21. Maryam گفت:

  سلام وقت بخیر
  ما سه نفر هستیم برای اخر دی ماه بلیط داریم
  بفرمایید کدوم تورسافاری انتخاب کنین که اونجا مبلغی پرداخت نکنیم و اینک شامل چه چیزهایی هست
  مرسی

  • مهدی فرهادی گفت:

   سلام، وقت شما هم بخیر
   تور کامل سافاری صحرا دبی بهمراه شام رو به ازای هر نفر یک عدد پرداخت کنین.
   تور شامل :
   رفت و برگشت از محل هتل شما می باشد.
   لندکروز سواری روی شن (Dune Bashing)
   اسکی روی شن (Sand Boarding)
   شتر سواری (Camel Ride)
   عکاسی با غروب آفتاب
   دون باگی یا موتور چهار چرخ (با هزینه جداگانه)
   استقرار در کمپ (چای، قهوه، تقلات و قلیان)
   رقص عربی (Belly Dancing)
   نمایش تانورا (tanoura show)
   نمایش عروسکی
   نقش حنا یا تاتو حنا
   شام (‌‌BBQ Diner)

 22. امید گفت:

  سلام و درود ، یک توضیح در مورد تفاوت این سه مورد لطف میکنید تا ما دچار اشتباه نشویم ؟
  تور کامل سافاری صحرای دبی به همراه شام
  رزرو سافاری صحرای دبی – لندکروز دربست تا ۶ نفر
  سافاری صحرای دبی – لندکروز دربست تا ۶ نفر

  • کیوان نصرتی گفت:

   سلام.
   تور کامل سافاری هزینه کامل ریالی پرداخت میشه دبی هزینه ای نمیدین.
   رزرو – هزینه رزرو رو که بدین اونجا به راننده مبلع رو درهمی پرداخت میکنید.
   دربست کامل هم خودرو دربست هست و مسافر دیگه ای سوار نمیکنه.

 23. امین گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  راستش قیمت ها یکم واسه من شفاف نیست، مثلا قیمت رزرو تور سافاری زدید 89900 و تور کامل 1039000. خوب الان قیمت کدوم هست و خدمات ذکر شده در این پست مربوط به کدوم انتخاب هست.
  ممنون

  • کیوان نصرتی گفت:

   سلام
   در صورت رزرو مبلغ ۱۳۰درهم رو بصورت نقدی به راننده پرداخت میکنید – در صورت پرداخت کامل هیچ هزینه ای اونجا نمیدین. خدمات فرقی نداره و یکی هست.

 24. حسین نخعی گفت:

  سلام من ایران از سایت بریم دبی تور سافاری گرفتم برای خانوادم ۵ نفر
  اما توی هتل تور لیدر خیلی از کمپ و شرکت های دیگه بد گفت که همه هندی هستن و بیمه نداریم در حدی که میخواستم تور رو کنسل کنم اما چون تور گشت شهری و بلیط اتلانتیس هم از این شرکت تهیه کرده بودم و از نظر قیمتی اختلاف زیادی به قیمت های تور لیدر داشت به حرفش توجه نکردم و رفتیم سافاری
  و فقط اومدم اینجا بگم که خیلی عالی بود همه چی هم کمپ هم برنامه ها و از همه بهتر افرود و راننده بسیار محترم آقای شهید بود که کلی خندیدیم
  خواستم تشکر کنم از مجموعه بریم دبی که باعث شدن کلی صرفه جویی کنیم توی سفر
  راستی لیدر‌ما به ما سافاری رو ۱۵۰ درهم قیمت داده بود و گشت شهری رو ۳۴۰ درهم که ما همون گشت رو حدودا ۲۵۰ درهم از این سایت تهیه کرده بودیم

 25. محمد گفت:

  سلام. ما دو نفر هستیم. اگه تور کامل سافاری صحرای دبی به همراه شام رو بخریم دیگه نیازی نیست هزینه ای به راننده پرداخت کنیم؟
  و اینکه اگه با ووچر اقدام کنیم چقد سود ما ازین خریده

  • کیوان نصرتی گفت:

   سلام
   بله اگه کامل خرید کنید اونجا هزینه ای پرداخت نمیکنید.
   سافاری پرداخت کامل و تهیه ووچر تقریبا یک قیمت میشه
   خودتون میتونید حساب کنید با توجه به نرخ درهم

 26. کیمیا گفت:

  سلام.‌در صورتی که گزینه ۲۹۹۰۰ رو خریداری کنیم بعدش باید چیکار کنیم؟ برای هماهنگی با راننده منظورم هست

  • کیوان نصرتی گفت:

   سلام
   اطلاعات هتل و تاریخ سافاری رو واتس اپ از شما میگیریم / ما براتون هماهنگ میکنیم

 27. فرهاد گفت:

  سلام
  من از سایت دبی واچر 2 عدد ووچر برای 2 نفر دیشب خریدم
  خواستم ببینم الان باید چکار کنم؟ برای روز شنبه میخوام
  و اینکه اپلیکیشن روی یکی از گوشی هام نصب نمیشه
  و رو گوشی دیگم نصب شده ولی ایمیل تییده باز نمیشه که کانفیرم کنه هر کار میکنم
  چکار کنم؟

 28. رضا گفت:

  سلام
  من چندایتم رزرو کردم ولی هیچی به دستم نرسیده به عنوان بلیط ورسید پروازمم نزدیکه …

 29. فاطمه گفت:

  سلام، من برای امروز میخوام استفاده کنم
  از طریق واتس آپ پیغام دادم جوابی بدستم نرسید، چطور مطمئن بشم که اوکی شده؟

 30. آرزو گفت:

  سلام
  من مبلغ رزرو سافاری رو پرداخت کردم
  حالا شما با من تماس می گیرد، نحوه برنامه ریزی چطوریه؟

 31. شهره گفت:

  سلام براي كودك اونجا پاسپورت نگاه ميكنن.دختر من ٤سالشه ولي خيلي ريزه ميزست.بليط لازم داره؟ممنون

 32. M گفت:

  سلام 120 درهم راننده و 29 هزار تومن شما میشه 390 تومن 450 هزار تومن چرا؟؟؟؟

  • مهدی فرهادی گفت:

   شما میتونین به دو روش پرداخت کنید:
   1- برای هر نفر میلغ 29 هزار تومان از روی سایت پرداخت کنید و 120 درهم به راننده بپردازید
   2- برای هر نفر مبلغ 469000 (28 اسفند) تومان از روی سایت پرداخت کنید و در دبی هزینه دیگه ای پرداخت نکنید.

 33. Ali گفت:

  سلام. ما الان از سافاری برگشتیم هتل. یه برنامه عالی. راننده آن تایم جلوی هتل منتظر ما بود. سافاری و رانندگی هیجان انگیز روی تپه های ماسه ای. بعد از اون رسیدیم کمپ. یه کمپ بین المللی با مسافرانی از فرانسه و آلمان و روسیه و هند و .. . شترسواری و عکس با شاهین و غروب خورشید و رقص تنورا و فایرشو و بلی دنس. عصرونه و غذا هم خوب بود. در آخر هم راننده ما رو جلوی هتل رسوند. همه چیز فوق العاده بود و خیلی خیلی ممنونم از آقاکیوان و آقامهدی. عالی هستین . 😘😘😘🌹🌹🌹🌹🌹

 34. شیواطاهریان گفت:

  سلام قیمت تور کامل برای دو نفر چقدره الان؟ اگر بخواهیم هماهنگی ها با شما باشه و ما فقط روز و تاریخ بدیم

 35. خشایار گفت:

  همه چیز عالی بود .خیلی خوش گذشت با تشکر پرسنل سایت بریم دبی

 36. رضوی گفت:

  با سلام.می خواستم از جناب اقای نصرتی و همکار محترمشون تشکر کنم که همیشه پاسخگو بودند. حتی زمانی که اشکالی در ووچرهای وایلدوادی ما پیش اومده بود خیلی سریع و در مدت چند دقیقه حل کردند. من از ایشون بلیط تخفیف دار سافاری، ووچر اتوبوس های گشت شهری و ووچر وایلدوادی رو خریدم و خیلی راضی بودم.

 37. محمد گفت:

  سلام ما پنج نفر هستيم بخواهيم ماشين دربست بگيريم هزينش چقدر ميشود

 38. محمد گفت:

  سلام اگر بخواهيم كل ماشين رزرو كنيم چقدر هزينه ان ميشود

 39. مهناز گفت:

  سلام وقتتون بخیر، ببخشید میخواستم بدونم پس از اینکه ووچر سافاری رو خرید کردم و رمز اون رو در اپلیکیشن وارد کردم و بقیه مراحل sign in رو انجام دادم. باید برای ووچر بعدی مثلا پارک آبی باید مجددا با رمز جدید اون وارد اپلیکیشن بشم و بقیه مراحل؟ ممنونم از پاسخ گویتان

 40. دانیال گفت:

  سلام وقت بخیر
  من میخواستم برای دو نفر تهییه کنم . اگر هزینه تور کامل و پرداخت کنم دیگه هزینه ای اونجا پرداخت نمیکنم؟؟؟ یعنی کل هزینه من برای دونفر 998.000 تومان مشه؟

 41. فتانه گفت:

  سلام آقاى نصرتى
  سوال اول اينكه شام، رقص، حنا، خوردن قهوه، اسكى روى ماسه رايگان روى تور هست؟
  دوم اينكه براى دو نفر دو تا ووچر ميخرم + ٢٤٠ درهم اونجا به راننده ميدم؟

  • مهدی فرهادی گفت:

   سلام،
   بله درسته فقط در این حالت ووچر به شما تحویل نمیشه و این خدمات از نوع رزرو هست و هزینه ای که روی وب سایت بصورت آنلاین پرداخت می کنین هزینه رزرو هست.

 42. قبولی گفت:

  تفاوت خرید تور سافاری و سایر تفریحات از شما و داخل دبی چیه و چقدر مبلغش فرق داره ممنون

  • کیوان نصرتی گفت:

   قیمت ها توی هر پست درج شده. برای مثال سافاری اونجا ۲۵۰ درهم هست معادل حدودی ۷۵۷ هزار تومان یا پارک ابی وایلد وادی ۳۳۶ درهم معادل حدودی یک میلیون و ۱۸ هزار تومان میشه. قیمت های ما با تخفیف هست

 43. ناشناس گفت:

  سافاری خیلی خوش گذشت ممنون از همه چیز

 44. سحر گفت:

  بلیط کامل میخوام
  نمیخوام اونجا چیزی پرداخت کنم.
  قیمت یک بلیط چقدره؟
  قیمت یک ووچر چقدره؟
  تشکر از راهنماییتون

 45. سحر گفت:

  با سلام و تشکر بخاطر نرخ های عالی تون
  قیمت یک بلیط به همراه یک ووچر سافاری چقدر میشه
  برای بچه ۴ ساله باید بلیط سافاری تهیه کنم
  اگه بله بلیط کودک برای سافاری چقدره
  ممنون بخاطر ساپورتتون

  • کیوان نصرتی گفت:

   سلام
   خواهش میکنم
   بالای ۳ سال نیاز به تهیه بلیط یا ووچر هست.
   به ازای هر نفر یا یک بلیط تهیه کنید یا یک ووچر + پرداخت ۱۲۰ درهم به راننده

 46. Anisa گفت:

  سلام گرفتن واچر تو ایران چقدر طول میکشه؟شیراز هستیم
  و اینکه ما هتل سیتی استار هستیم برای تور سافاری مشکلی نداره؟
  هتلش خوب هست؟؟

  • کیوان نصرتی گفت:

   سلام
   خرید کنید قبل از سفر شما ارسال میشه. (روی موبایل ارسال میشه – پستی نیست)
   سیتی استار خیلی از ایرانی ها میرن – برای سافاری خیر مشکلی نیست

 47. احسان گفت:

  سلام،
  به عنوان وظيفه بايد تشكر كنم از آقاي نصرتي،واقعا همه چي عالي و پاسخگويي ها آنلاين،
  من ٣ تا تور گرفتم و واقعا راضي بودم،جلوي خود من تور سافاري رو ليدر نفري ٢٥٠ درهم فروخت به مهمانان هتل،مطمئن باشيد پشيمون نميشيد،فقط بايد حتما براي روزهاتون برنامه ريزي كنيد

 48. ناشناس گفت:

  با سلام ببخشید رفت و برگشت از محل هتل هست؟ چجوری باید هماهنگ کنیم؟

 49. الهام گفت:

  سلام
  من از این سافاری استفاده کردم قیمتش نسبت به دبی واقعا نصف هستش و خدمات علاوه بر همه چیزایی ک نوشته عصرانه هم داشت
  واقعا عالی بود و لذت بردیم
  ممنووووون

 50. علی گفت:

  سلام
  برای فردا میشه برای 9 نفر سافاری را خرید

 51. مسعود گفت:

  سلام
  ما که سه نفریم باید چقدر پرداخت کنیم؟
  چند تا ووچر بخریم؟

 52. کیمیا گفت:

  بلیتش آنلاین هست یا چاپی؟

 53. اکبر گفت:

  جناب نصرتی متشکر میشم اگه جواب بدید.

 54. اکبر گفت:

  باسلام و خدا قوت به مدیریت و مجموعه سایت دبی ووچر و بریم دبی سوالم این بود که خرید بلیط با تخفیف کشتی کروز Xclusive Cruise برای هر نفر می باشد یا برای دو نفر
  دوم اینکه در صورت خرید بلیط نحوه هماهنگی به چه شکلی خواهد بود.

  • کیوان نصرتی گفت:

   سلام
   خیلی ممنون بلیط به ازای هر نفر هست و کشتی کروز با توجه به پروسه صدور حدودا ۲-۱ روز زمان میبره.
   بعد از خرید بلیط تاریخ استفاده رو اعلام میفرمایید و بلیط بنام شما و برای همون تاریخ صادر میشه.

   • اکبر گفت:

    متشکر ولی در اینصورت واسه 2 نفر 580 هزارتومان میشه و گرون در میاد لذا خرید ووچر بصرفه است چون باهرینه ووچر + 280 درهم فوقش برای 2 نفر میشه حدودا 360 هزار تومان . واسه قایق زرد هم همینطور میشه ممنون میشم اگه اشتباه میکنم راهنمایی بفرمایید
    چون من میخوام سافاری + قایق زرد + کروز ایکسکلوز را از شما خریداری کنم

 55. ساحل گفت:

  سلام
  مدت زمان تور از2:30؟؟ تا چه ساعتی؟؟؟
  همه ی 10موردی که نوشتین روی تور؟؟اسکی روی شن و…؟؟یا هزینه جدا دارن؟؟
  باقهوه عربی پذیرایی نمیکنن ازمون؟؟
  نوشیدنی چی؟؟

  • کیوان نصرتی گفت:

   سلام
   از ساعت ۱۴:۳۰ حدودا تا ۲۱:۰۰
   همه موارد ذکر شده با همون بلیط هست که تهیه میکنید. هزینه اضافی اونجا پرداخت نمیکنید.

 56. امیر گفت:

  سلام
  کودک ۳/۵ ساله که بلیط جدا نمیخواد درسته؟
  ۶ ساله چطور بلیط میخواد؟

 57. نوید گفت:

  سلام
  روزهای جمعه هم تور برگزار میشه؟
  اگه ما بلیط بخریم میتونیم تاریخ بدیم مثلا جمعه بیاد دنبالمون توی هتل و شما هماهنگی ها رو انجام میدید ، ما فقط باید منتظر ماشین در روز مورد نظر باشیم؟ ( بلیط کامل)

  • کیوان نصرتی گفت:

   سلام
   بله برگزار میشه و مواردی که توضیح دادین کاملا درسته. هماهنگی ها با ما هست و شما فقط تاریخ و اسم هتل و اسامی رو ارسال میکنید. ساعت و هماهنگی راننده با ما هست.

 58. مهرداد گفت:

  فرق رزرو تور سافاری به همراه شام و بلیط کامل به همراه شام چیه ؟ لطفا توضیح بدین
  و اینکه بعد خرید باید رزرو کنیم یا نه؟

  • کیوان نصرتی گفت:

   در صورت تهیه رزرو شما هزینه رزرو رو پرداخت میکنید و ما بقیه هزینه تور رو ۱۲۰ درهم بصورت حضوری به راننده سافاری پرداخت میکنید. در صورت خرید بلیط کامل هیچ هزینه ای نیاز نیست در دبی پرداخت کنید. کار هار رزرو و هماهنگی توسط خود ما انجام میشه شما نیازی نیست کاری انجام بدین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

namad