رویداد های دبی

22 آذر 1398 ساعت: 20:30

کنسرت Dido دبی

Dido، یکی از بزرگ ترین نام های موجود در صحنه موسیقی می باشد و بیش از 40 میلیون آهنگ در سرتاسر دنیا فروخته است و چندین جایزه معتبر دریافت کرده است.
اولین موفقیت Dido بعد از انتشار آلبوم No Angel در سال 1999 بوده است.
این کنسرت، اولین اجرای این خواننده بعد از 15 سال می باشد که در دبی برگزار می شود و برای حمایت از آلبوم Still On My Mind که در سال 2018 رونمایی شد می باشد.
در این کنسرت انتظار اجرای آهنگ های بی نظیری هم چون White Flag و Life for Rent و آهنگ هایی از آلبوم جدید را داریم.

آدرس : دبی، آمفی تئاتر Dubai Media City
جزییات و خرید
29 آذر 1398 ساعت: 20:00

کنسرت لارا فابیان

لارا فابیان، یکی از معروف ترین هنرمندان بلژیکی می باشد. اولین آلبوم موفقیت آمیز این خواننده در سال 1994 به نام Caroe Diem در سال 1994 منتشر شد و با سومین آلبوم موفق این خواننده به نام Pure، به شهرت بین المللی دست یافت.
حال این خواننده در آذر ماه 98، در سالن کوکا کولا دبی اجرا خواهد داشت و می توانید شاهد اجرای آهنگ های محبوب سه دهه باشید. هم چنین در این کنسرت، پنجاهمین سالگرد تولد این خواننده به همراه طرفداران وی جشن گرفته خواهد شد.
هزینه بلیط : از 295 درهم

آدرس : دبی، سالن همایش Coca Cola Arena
4 بهمن 1398 ساعت: 19:30

کنسرت عمرو دیاب

عمرو دیاب از اولین حضور خود در دنیای موسیقی در سال 1983، موفق به کسب 7 جایزه موسیقی جهانی شده است و هم چنین به دلیل آهنگ های “نور ال عین ” و “انا عایش” به شهرت جهانی رسیده است.
پس فرصت شرکت در کنسرت این سوپراستار و تماشای نمایش های افسانه ای وی را از دست ندهید.
هزینه بلیط : از 295 درهم

آدرس : دبی، آمفی تئاتر Dubai Media City
3 اسفند 1398 ساعت: 20:00

کنسرت کاترین جنکینز

کاترین جنکینز یکی از مشهور ترین هنرمندان موسیقی انگلستان با سابقه بیش از دو دهه فعالیت می باشد ، این هنرمند معروف در تولد 90 سالگی ملکه الیزابت نیز دعوت به اجرا شده بوده است. وی هم چنین چندین تور به همراه Placido Domingo، Andrea Bocelli و Jose Carreras نیز برگزار کرده است.
در حال حاضر، این خواننده قصد اجرای کنسرت در سالن اپرای دبی به همراه پیانو و ویولن را دارد. پس اجرای این هنرمند بی نظیر را از دست ندهید.
هزینه بلیط : از 295 درهم

آدرس : دبی، اپرای دبی
22 اسفند 1398 ساعت: 20:00

تور Gipsy King در سالن نمایش اپرای دبی

گروه Gipsy King ملقب به کولی های اسپانیایی به رهبری André Reyes قصد اجرایی دوباره در سالن اپرای دبی دارند.
این گروه اسپانیایی که با آهنگ های Bamboleo و Volare محبوب هستند. در چند دهه گذشته میلیون ها آهنگ محبوب با ریتم پاپ و لاتین را منتشر کرده اند و بیش از 40 سال است که تور هایی را سرتاسر دنیا برای طرفداران خود برگزار می کنند.
هزینه بلیط از 150 درهم می باشد.

آدرس : دبی، سالن نمایش Opera