رویداد های دبی

۱۵ الی ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت: ۹:۳۰ صبح الی ۶ بعد از ظهر رویداد رایگان

نمایشگاه و کنفرانس MEDLAB

نمایشگاه MEDLAB از بهترین نمایشگاه و کنگره ها در تمام رویدادها می باشد که بر اساس موفقیت رویداد سال پیش که شامل رونمایی از ۵۰۰ محصول با ۶۱۰ غرفه از ۴۳ کشور مختلف و بیش از ۲۶۰۰۰ تماشاگر بود صورت می گیرد.
از هزاران محصول نوآورانه و جدیدترین تجهیزات آزمایشگاه در این کنفرانس که برای افزایش همکاری متخصصان آزمایشگاه و متخصصان می باشد رو نمایی می گردد.

آدرس : مرکز بین المللی نمایشگاه دبی
۲ الی ۱۸ اسفند ساعت:

فستیوال غذا دبی ۲۰۱۹

فستیوال غذا دبی انواع غذاها با بسته بندی های اشتها برانگیز به شما پیشنهاد می کند.
این فستیوال برای همه نوع ذائقه ای مناسب می باشد.
از دیگر اتفاقات این رویداد ساحل کانتین است که مچموعه ای از بهترین غذا های محلی با بسته بندی های بی نظیر را برای شما فراهم می آورد.
جایی که افراد علاقمند به غذا فرصت چشیدن غذاهای خوشمزه از بهترین رستوران ها و ملاقات آشپزان معروف در سر تا سر دنیا را پیدا می کنند.
به علاوه، مرکز خرید و رستوران های کنار شهر به این فستوال با میزبانی رویداد های ویژه و پیشنهاد دادن منو و تخفیفات بی نظیر ملحق می شوند.

آدرس : سی تی واید
۲۸ الی ۲۹ بهمن ساعت: رویداد رایگان

نمایشگاه زیبایی حرفه ای دبی

نمایشگاه زیبایی حرفه ای دبی که در آن تعداد زیادی از فعالان این حوزه شرکت می کنند و تلاش می کنند تا بهترین محصولات و خدمات خود را به مشتریان خود ارائه دهند.
در این نمایشگاه شما می توانید با بهترین برندهای جهانی آشنا شده و برند خود را نیز معرفی نمایید و هم چنین در این نمایشگاه کنفرانسی نیز برگزار می گردد و می توانید با فعالان و محققین این حوزه آشنا شوید.

آدرس : امارت متحده عربی دبی
۸ الی ۱۱ بهمن ساعت: دوشنبه الی چهارشنبه ۱۰ صبح الی ۶ بعد از ظهر

نمایشگاه عرب هلث

عرب هلث از بزرگترین گردهمایی مراقبت های بهداشتی و سلامت در منطقه MENA می باشد
در حالی که رویداد ۲۰۱۸ بیش از ۴۲۰۰ کمپانی و۱۰۳۰۰۰ علاقمند از ۱۵۰ کشور مختلف پذیرا بوده است شاهد کنفرانس بزرگتری در ۲۰۱۹ خواهیم بود.
در این کنفرانس علاوه بر معاشرت با دیگر افراد در این بیزینس، می توانید از ارائه محصولات و همین طور از جدیدترین اخبار، تکنیک و مهارت ها بهره ببرید.
هزینه بلیط‌: برای افراد از قبل پش ثبت نام کرده رایگان می باشد.

آدرس : مرکز بین المللی نمایشگاه دبی
۱۲ الی ۲۲ دی ساعت: یکشنبه الی پنجشنبه : ۱۰ صبح الی ۱۲ شب

فستیوال زمستانی شهر بچه ها

شهر بچه ها، مکانی برای تفریح و سرگرمی خانواده ها و بچه ها است .این فستیوال به مدت دو هفته در کریک پارک دبی برگزار می شود.
در تعطیلات می توانید از اطلاعاتی درباره کمپ، گالری های علمی، نمایشی در فضا که برای بچه ها به شکلی هیجان انگیز طراحی شده است بهره مند شوید.
این مکان میزبان رویداد هایی هیجان انگیز برای خانواده ها می باشد.
هزینه بلیط : کودکان ۱۰ درهم ، بزرگسال ۱۵ درهم ، خانواده ها (۲ بزرگسال و ۲ کودک) ۴۰ درهم

آدرس : شهر بچه ها، گیت ۱ کریک پارک